Akıllı Gündem

İçerde dizisinin ekibi karda mahsur kaldı

Show TV’nin popüler dizisi İçerde’nin ekibi karda mahsur kaldı. Dizinin ekibi Belgrad Ormanı’nda kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı ve kurtarılmayı bekledi. AFAD, AKUT ve İBB’nin kurtarma ekipleri İçerde ekibini kurtarmak için harekete geçti.

İçerde dizisinin ekibi karda mahsur kaldı

İstanbul‘da dün gece başlayan kar yağışı, şehirde ulaşımı olumsuz etkiledi. 40 cm’e yaklaşan kar kalınlığı nedeniyle birçok yolda ve bölgede ulaşım sağlanamıyor. İstanbul’a yağan yoğun karda İçerde dizisi de nasibini aldı. Belgrad Ormanı‘na çekim için giden dizi ekibi karda mahsur kaldı. Yaklaşık 80 kişi ve 20 araçtan oluşan ekip, AFAD ve diğer kurtarma ekiplerinden yardım istedi. Uzun süre mahsur kalan ekip daha sonra AFAD’ın ve diğer kurtarma ekibinin devreye girmesiyle kurtarıldı

Dizide Coşkun karakterine hayat veren Nebil Sayın, ekibin yaşadığı zorluğu Facebook hesabından duyurdu.

Nebil Sayın sayfasına “80 kişi 20 araç 8 saattir Belgrad Ormanı’nda mahsuruz. Araçlar kara saplandı, yakıtımız bitiyor.” notunu düştü.

Sayın son durumu ise “Arkdaşlar şuan AKUT, itfaiye vs ellerinden geleni yapıyorlar. Dolayısıyla artık onları aramanın anlamı yok. Fakat bize ulaşamıyorlar. Beklemedeyiz, haber vereceğim” sözleriyle anlattı.

“ŞU AN BAHÇEKÖY’DE BRİ RESTORANDAYIZ”

Nebil Sayın sabah saat 10.00 sularında  “Arkadaşlar şu an akut itfaiye vs ellerinden geleni yapıyolar. Dolayısıyla artık oraları aramanın anlamı yok. Fakat bize ulaşamıyolar. Beklemedeyiz hepiniz çok sağ olun haber vericem.” mesajını paylaştı.

Ardından da “Şu an Bahçeköy’de bir restorandayız arkadaşlar.” mesajını facebok hesabından paylaştı. Nebil Sayın son durumu “Arkadaşlarım geceki kâbusla ilgili hepiniz seferber oldunuz. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Araçlarımız orda kaldı ama tüm ekip şu anda evlerine doğru yol almakta. Ben de konaklayacağım yere geldim 1000 saat uyumayı düşünüyorum. Telefonu kapatcam şimdi. Çok tatlısınız lan. Seviyorum hepinizi. İyi geceler” ifadeleriyle anlattı.

İçerde ekibi karda mahsur mu kaldı  Oyuncu Ahmet Bilgin de Twitter üzerinden ‘İçerde’ ekibi için yardım istedi.

Kurtarma ekibi AKUT da resmi Twitter sayfasından mahsur kalan ekip ile irtibat halinde olduklarını duyurdu.

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Dizinin yapım şirketi AY YAPIM şu açıklamayı yaptı: “Ağır hava muhalefeti nedeniyle ekibimizin yaşadığı ulaşım problemi Belediye, Jandarma ve Valiliğin yardımlarıyla çözüme ulaşmıştır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ