Akıllı Gündem

İçerde 36. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkıyor

Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi İçerde’nin 36. bölüm fragmanında gerçeği öğrenen Sarp ve Mert buna inanmakta güçlük çekiyor.

İçerde 36. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkıyor

Show Tv ekranlarının severek izlenen dizisi İçerde‘nin 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Bölüm hakkında çok fazla ipucu vermemesine rağmen Sarp, Mert ve Coşkun arasındaki bu konuşma tüyleri diken diken etmeye yetiyor. Coşkun’un itirafıyla birlikte Sarp ve Umut kendilerinden yıllardır saklanan gerçeği öğreniyor. Görünen o ki 36. bölüm tam bir kavuşma bölümü olacak. İşte İçerde 36. bölüm fragmanı. İyi seyirler.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

İçerde’nin 35. bölümünde Melek’in ardından babası bildiği Yusuf Müdür’ün ani ölümü ile sarsılan Sarp, büyük bir yıkım yaşar. Tüm deliller, Yusuf Müdür’ü Sarp’ın öldürdüğüne işaret etmektedir. Kendini nezarethanede bulan Sarp, tüm organize ekibi hem suçsuz hem de polis olduğuna inandırmak zorundadır. Ancak Sarp’ın yaşadığını öğrenen Celal intikam ateşiyle nefes aldığı sürece bu hiç de kolay olmayacaktır. Sarp, Celal’den Yusuf Müdür’ün intikamını almaya kurulu bir bombaya dönüşürken, Yusuf Müdür’ün ölümünü kaldıramayan Mert ise kendiyle büyük savaş halindedir. İçinde gelgitler yaşayan Mert’e gelen beklenmedik bir telefon, onu harekete geçirir. Bu telefon “içerde” tüm dengeleri değiştirecek, ekran başındakiler için de büyük bir sürprize yol açacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ