Akıllı Gündem

İçerde 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6 Mart Pazartesi Show TV

İçerde dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınladı mı? İçerde dizisinin 6 Mart Pazartesi gecesi yayınlanacak 24. Bölümü tanıtım fragmanı?

İçerde 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6 Mart Pazartesi Show TV

İçerde dizisi, 23. Bölümü ile izleyicilerle buluştu. Show TV’nin poüler dizisinde heyecan dorukta. İçerde dizisinin takipçileri, dizinin 6 Mart Pazartesi gecesi yayınlanacak 24. bölümü tanıtım fragmanını merakla bekliyorlar.

Ekranların herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen aksiyon dolu dizisi İçerde yeni bölümleriyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyiciler adeta şoke oldu. Son bölümde Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindi. O polis her kimse onu bulmak zorundaydı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. İçerde 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm hakkında ipuçlarını fragmanda izleyebilirsiniz.
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

İçerde”nin 23. bölümünde; Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindir. O polis her kimse onu bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal’in iş yapmayı planladığı Handan’la da yakın ilişkide olmaları gerekiyordur. Böylece hem Celal hem de Handan için yolun sonu yaklaşacaktır. Yusuf, Organize’deki herkesin tek tek ifadesini alır. Böylece şüpheler tek bir isimde yoğunlaşır. Eylem, Mert’in Celal’i yakalamak için muhbir olduğu yalanına çoktan inanmıştır. Şimdi tek endişesi Celal yüzünden Sarp’ın başının belaya girmesidir. Bu konuda Mert’ten yardım ister. Melek mütevazi bir avukatlık ofisi açar. Artık Celal Duman için çalışmayacaktır. Melek’in ilk müşterisi sürpriz bir isim olacaktır. Temiz bir hayata başlaması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ