Akıllı Gündem

İçerde 12. bölüm fragmanı, Mert Coşkun’u gördü mü

İçerde 12. bölüm fragmanı, Mert Coşkun’u gördü mü

Show Tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi İçerde, bu akşam yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısındaydı.

Aksiyon dolu sahneleriyle izleyicisini yine ekranları başına kilitlemeyi başaran İçerde’nin 12. bölümünde neler olacak? Gelin bu sorunun cevabından önce hep birlikte son bölümü tekrar gözden geçirelim.

İçerde 12. bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemize eklenecektir lütfen takipte kalın…

Alyanak’ın oyunu

İçerde’nin bu akşam ekranlara gelen 11. bölümünde Alyanak‘ı eline geçiren Sarp, Alyanak’ın onu Necip’e götürebileceğini söylemesi üzerine Celal‘e götürmekten vazgeçerek oyuna geldi. Sarp’ın zaafından yararlanan Alyanak onu bir tuzağın içerisine sürükleyerek etkisiz hale getirmeyi başardı. Sarp az daha canından olmak üzereyken imdadına onları takip eden Mert yetişti. Ancak, Alyanak yine de bir oyun çevirip ellerinden kurtulmayı başardı.

Sarp’ın buluştuğu kişi Yusuf Müdür çıktı

Alyanak’ın Necip‘ten bahsetmesi Sarp’ı işkillendirmişti bir kere artık durması mümkün değildi. Yusuf müdür ise bu durumdan hiç hoşnut değildi. Ne yapıp edip Sarp’ın dikkatini başka yöne çekmesi gerekiyordu. Bunun için de Sarp’a yine Necip taklidi yaparak onunla bir buluşma ayarladı. Buluşma esnasında ise hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Sarp, buluştuğu kişinin Yusuf Müdür olduğunu anladı. Peki nasıl? Bunun cevabını muhtemelen bir sonraki bölümde alacağız.

Coşkun ve Mert karşılaşması

Coşkun‘un geri dönmesi üzerine hemen hemen herkes Mert-Coşkun karşılaşmasını merakla bekliyordu. Senaristin bu buluşmayı sona saklaması pek de sürpriz olmadı aslında. Eylem‘e adamı aracılığıyla Celal hakkında haber yapması için bilgi gönderen kişi Coşkun çıktı. Eylem’in yanında olaya dahil olan Mert ise çoktan bu bilgileri gönderenin peşine düşmüştü bile. Ancak bu kişinin Coşkun olduğunu nereden bilebilirdi ki. Peki bir sonraki bölümde neler olacak? İntikamını almak için Coşkun’un bir kez daha karşısına çıkmasını herşeyden çok isteyen Mert bundan sonra ne yapacak?

İşte o sahne:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ