Akıllı Gündem

İçerde 11. bölüm fragmanında herkes Alyanak’ın peşinde

İçerde 11. bölüm fragmanında herkes Alyanak’ın peşinde

Show Tv ekranlarının her bölümüyle izlenme rekorları kıran dizisi İçerde‘nin 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin geçtiğimiz Pazartesi günü yayınlanan son bölümünde Sarp, Celal’e oynanan oyunu bozmuş ve onun hayatını kurtarmıştı.

Kendisini öldürmeye çalışanların Alyanak ve Köstenceli olduğunu öğrenen Celal, Köstenceli‘yi kendi mekanında kıstırarak intikamını almış, ancak Alyanak bir şekilde kaçmayı başarmıştı. Dizinin yeni bölümünde ise bu kez herkes Alyanak’ın peşinde. Peki onu yakalayabilecekler mi? Alyanak’ı Yusuf müdür mü yoksa Celal mi ele geçirecek? İşte İçerde 11. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

İçerde”nin 10. bölümünde; Sarp kendisine ve Celal‘e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Bilmeceyi çözmüştür. Şimdi intikam zamanıdır. Bütün yaşananlara sebep olanlar bir bir yakalanıp hesap vermek zorundadır. Alyanak, Celal’i bitirecek kudrette bir adam değildir. Tüm planı kuran Köstenceli‘dir. Ancak Köstenceli’den intikam almak kolay olmayacaktır. Zekice plan yapıp temkinli hareket etmek gerekiyordur. Mert de oyuna dahil olur. Yusuf Müdür hem Celal’i hem de Köstenceli’yi aynı anda bitirmenin planlarını yapmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ