Akıllı Gündem

İçerde 11. bölüm fragmanında Coşkun dönüyor!

İçerde 11. bölüm fragmanında Coşkun dönüyor!

Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi İçerde‘nin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önceki bölümünde Celal‘in hayatını kurtaran Sarp, onun güvenini tamamen kazanarak en has adamı olmayı başarıyor. Hem Melek’in hem de Celal babanın elinden alınmasını kabullenemeyen Davut ise Sarp’a bilenmeye devam ediyor. İlerleyen bölümlerde bu ikili arasında büyük bir hesaplaşma olacağı kesin.

İçerde‘nin 11. bölümünde karşımıza çıkan en büyük sürpriz ise Coşkun‘un geri dönmesi oldu. Peki onu bulup intikamını almak için gün sayan Mert Coşkun’u görebilecek mi? İşte İçerde 11. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

İçerde”nin 10. bölümünde; Sarp kendisine ve Celal‘e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Bilmeceyi çözmüştür. Şimdi intikam zamanıdır. Bütün yaşananlara sebep olanlar bir bir yakalanıp hesap vermek zorundadır. Alyanak, Celal’i bitirecek kudrette bir adam değildir. Tüm planı kuran Köstenceli‘dir. Ancak Köstenceli’den intikam almak kolay olmayacaktır. Zekice plan yapıp temkinli hareket etmek gerekiyordur. Mert de oyuna dahil olur. Yusuf Müdür hem Celal’i hem de Köstenceli’yi aynı anda bitirmenin planlarını yapmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ