Akıllı Gündem

İbrahim Tatlıses ile Buket Damla Çakıcı evleniyor

İbrahim Tatlıses’in, Buket Damla Çakıcı ile evleneceği iddia edildi. İddianın kaynağı ise Tatlıses’in yakın arkadaşı Aydemir Akbaş.

İbrahim Tatlıses ile Buket Damla Çakıcı evleniyor

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 6. kez evlenmeye hazırlanıyor. 2013 yılında kızının annesi Ayşegül Yıldız’dan boşanan Tatlıses, asistanı ile evlenmeye hazırlanıyor. Tatlıses’in yakın arkadaşı Aydemir Akbaş’ın iddiasına göre, ünlü türkücü yıllardır asistanlığını yapan Damla Buket Çakıcı ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

 

EVLİLİK HABERİNİ AYDEMİR AKBAŞ VERDİ

“Evlilik insanın ömrünü kısaltır” temalı paylaşımında bulunan İbrahim Tatlıses’in, birlikte olduğu Damla Buket Çakıcı ile evleneceğini yakın arkadaşı Aydemir Akbaş duyurdu. Önceki gün Nişantaşı’nda gezen Akbaş, Damla Buket Çakıcı ile birlikte olan Tatlıses’in evlenip evlenmeyeceği sorulunca “İbrahim beni arayıp ‘Acilen İzmir’e gel, konuşacaklarım var’ dedi. Zaten kendisine Damla ile evlenmesini söylemiştim.” diye yanıt verdi.

 

“İBRAHİM’E BAKACAK TEK İNSANDIR”

Akbaş daha önce de Tatlıses ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu; “İbrahim’e bakacak tek insan Damla’dır. Damla İbrahim’e hep aşıktı. Onu sinirlendirmeyen tek insandır. Damla’nın İbrahim’le vedalaştığı gün bana bir sarılışı var, unutamam. Ayşegül ile evlenirken bana haber vermedi. Eğer söyleseydi konuşurdum uzun uzun, tartışırdım. İbrahim’inki o dönem aşk değildi. Şefkate ve bakıma ihtiyacı vardı. “Ayşegül ile evleneceğine iki hemşire tut “dedim. Neden ayrıldıklarını hiç bilmiyorum, araya biri girdi mi onu da bilmiyorum. İbrahim’e kim hizmet etmişse hepsini severim ama Damla’yı ayrı severim. Ben İbrahim’den çok Derya’yı severim. İbrahim’i Derya ile barıştırmak için çok uğraştım. Kimse duydu mu? Derya restoran açtı ben her gün onun yanındaydım. Ayşegül beni arasa, bir sıkıntısı olsa çağırsa giderim. Çünkü onun da ağladığı günleri gördüm. İdo’nun tarzını tasvip etmiyorum. Ben bu konuda tutucunun kralıyım. İdo’nun aleyhinde bir yazı okudum geçenlerde. Kıyafet tercihleriyle alakalı. İnanılmaz üzüldüm.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ