Akıllı Gündem

iBobber ile kolayca balık tutun

iBobber Akıllı Balık Bulucu ile artık balık tutmak çok kolay. iBobber, akıllı telefonunuzdaki uygulama ile bağlantı kurarak suyun altında balıkların nerede ve kaç metre derinlikte olduğunu size gösterir.

iBobber ile kolayca balık tutun

Tatildesiniz. Belki küçük teknenizle balığa çıkmak isteyecek­siniz. “Biraz doğa ile baş başa olayım. Telefonumla ilgilenmeye­yim” diyebilirsiniz. Ama akıllı telefonunuz size balık tutmakta da yardımcı olacak.

iBobber Akıllı Balık Bulucu adlı cihaz tam size göre. Bu yuvarlak, küçük cihaz, profesyonel balıkçıların balık sürüsü bulan pahalı cihazlarının minyatür hali. Size tuzlu ya da tatlı suda, 45 metre derinliğe ka­dar balıkların nerede olduğunu gösteriyor. Cihazı suya daldır­dığınızda otomatik olarak çalışmaya başlıyor ve telefonunuzla kablosuz haberleşiyor. Cihaz o kadar küçük ki misinaya bağla­yabilirsiniz.

Balık Tutkunları İçin Tasarlandı
iBobber balık tutkunları için oldukça pratik bir çözüm. 19. yy ve 21. yy teknolojilerinin bir birleşimi olan iBobber Akıllı Balık Bulucu, akıllı telefonunuzdaki uygulama ile bağlantı kurarak suyun altında balıkların nerede ve kaç metre derinlikte olduğunu size gösterir.

Balıkları Rahat Şekilde Bulun
iBobber size suyun altında tespit edeceğiniz balıkların ne kadar derinlikte olduğunu gösterir. iBobber balığı tespit ettiğinde onun ebatları kadar olan bir bölgeyi işaretler. Balıklar 2 kategoride konumlandırılır. Bu kategoriler 15 inç’in altındakiler ve 15 inç’in üstündekilerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ