Akıllı Gündem

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Rüzgar Erkoçlar! 18 Mart Cumartesi

Bir Hülya Avşar Sohbeti programının bu hafta ki konuğu Rüzgar Erkoçlar. Yeni bölüm 18 Mart Cumartesi günü saat 23:00’da Star TV’de.

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Rüzgar Erkoçlar! 18 Mart Cumartesi

Star TV’de Cumartesi günü yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti programının 4. bölüm tanıtımı yayınlandı. Hülya Avşar’ın bu haftaki  konuğu Rüzgar Erkoçlar oldu.

Geçirdiği bir dizi ameliyattan sonra cinsiyet değiştiren Erkoçlar, Hülya Avşar’ın iddialı ve cesur soruları karşısında verdiği samimi ve gerçekçi cevaplar ile oldukça dikkat çekiyor. Nasıl ifşa edildiğini anlatan Rüzgar Erkoçlar, eğer isterse ses tonunun daha da kalın olabileceğini fakat bunun için kendini zorlamadığını anlatıyor. Nişanlısı hakkında da konuşan Erkoçlar, nişanlısının ve kendisinin bu ilişkide ne kadar şanslı olduğundan bahsediyor.

Hülya Avşar’ın, “Kadınlara güvenilir mi?” sorusuna ise kadınlardan büyük tepki alacak bir cevap vererek güvenilmeyeceğini anlatıyor. Avşar’ın, yine çok iddialı sorularından olan “Çocuğun olacak mı?” sorunun cevabını ise yayınlanacak yeni bölümde izleyeceğiz. Yeni bölüm 15 Mart Cumartesi günü Star TV’de.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ