Akıllı Gündem

Hayat Şarkısı Salı gününe geri dönüyor 18 Nisan Salı

Hayat Şarkısı iki haftalık Pazar günü deneyimi sonrası yapılan yeni bir değişiklik ile tekrar kendi günü olan Salı’ya geri dönüş yaptı. Heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Nisan Salı günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Hayat Şarkısı Salı gününe geri dönüyor 18 Nisan Salı

Kanal D’nin Salı günü ekrana gelen, sevilen dizi Hayat Şarkısı, yeni dizi Kara Yazı‘nın başlamasıyla kanal tarafından gün değişikliğine gidilmişti. Gün değişikliği hem Kanal D tarafından hemde dizinin yapımcılığını üstlenen Most Production tarafından duyuruldu. Kara Yazı, merak uyandıran konusu ve usta oyuncuların yer aldığı geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekmesine rağmen reytinglerde beklenen başarıyı yakalayamadı.

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, başrolünü Burcu Biricik, Birkan Sokullu’nun paylaştığı Hayat Şarkısı iki haftalık Pazar günü deneyimi sonrası yapılan yeni bir değişiklik ile tekrar kendi günü olan Salı’ya geri dönüş yaptı. Böylece Kara Yazı ile Hayat Şarkısı yer değiştirmiş oldu. Kara Yazı 4. bölümüyle 23 Nisan Pazar günü saat 21:00’de  ekrana gelecek.

Hayat Şarkısı yeni bölümde, Hazer Torunbaş, Cevher Ailesi’nin kabusu olmaya başlıyor, intikam almak için harekete geçiyor; Hülya bu işe el atmaya karar veriyor. Hazar, açık açık, tüm aklındaki planı Hülya’nın yüzüne bile söyleyecek cesarete sahiptir. Ama Hülya’nın bu tehditlere karnı toktur ve buna izin vermemeyi amaçlar. Kerim ise buna kendi yöntemleriyle bir son vermek ister.

Mahir’in ise aklında yine süper planlar vardır. Bu Hazer oyununa son vermek için planlarını harekete geçirmeye başlar. Bayram Cevher’in ise bu eylemlere karşı tutumu merak uyandıracaktır. Herkesi büyük bir sürpriz bekliyor. Hayat Şarkısı, heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Nisan Salı günü saat 20.00’de Kanal D’de.

 

Hayat Şarkısı 50. Bölüm 1.fragman:

Hayat Şarkısı 50. bölüm 2. fragman:

 

 

Hayat Şarkısı dizisi gün değiştirdi. Final mi yapıyor?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ