Akıllı Gündem

Hande Yener, araştırmadan haber yapanlara ateş püskürdü!

Hande Yener, yeni açmış olduğu mekanla ilgili hakkında yapılan haberlere ateş püskürdü. Instagram hesabından yazılı açıklama yaptı.

Hande Yener, araştırmadan haber yapanlara ateş püskürdü!

Hande Yener geçtiğimiz Şubat ayında Arnavutköy’de ‘VIP Room by Hande Yener’ adında bir mekan açmıştı. Hakkında çıkan haberlere göre; ünlü şarkıcının açtığı mekanla ilgili hedeflediği hasılata ulaşamadığı ve bu sebepten mekanın haftada sadece 3 gün açık kalacağı iddia edilmiştir.

Ayrıca, mekanın sahibinin yaşlı bir kadın olduğu, oğullarının kadını kandırarak mekanın tapusunu kendi üstlerine geçirdiği, Hande Yener’e kiraladığı ve yaşlı kadının çocuklarının yaptığı bu usulsüzlüğü anlatmak için Yener’e ulaşmaya çalıştığı da iddia edildi.

Hande Yener, hakkında yapılan haberlerin asılsız olduğunu ve bu yaz albüm ile birlikte iki yeni mekan daha açacağını Instagram hesabından yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

Açıklamaya göre, “Bu Yaz Yeni Albümümle Birlikte, 2 Yeni yer daha açıyorum ! Gündemim her zamanki gibi, iş, başarı, iş ,başarı, iş ,başarı, iş olmak zorunda…! ve yine öyle olacak…Yakında adresleri ve markamı duyuracağım…! Beklemede kalın, dedikodular beni daha çok kamçılıyor, bakalım kim yalancı çıkıyor…! Araştırmadan haber yapanlar bu üstün gerçekleri değiştiremeyecekler ! Mahcup olmaya doymadılar, belki bir gün doyarlar..”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ