Akıllı Gündem

Hamdi Ulukaya Girişimi üçüncü dönem başvuruları için son gün

Amerika’nın en hızlı büyüyen gıda şirketlerinden Chobani’nin kurucusu Hamdi Ulukaya’nın Türkiye’deki girişimcileri destek

Hamdi Ulukaya Girişimi üçüncü dönem başvuruları için son gün

Chobani markasının kurucusu Hamdi Ulukaya’nın 2017 yılında, 5 yıl için toplam 5 milyon dolarlık bütçeyle başlattığı Hamdi Ulukaya Girişimi (HUG) destek programlarının 3. Dönem başvurularında son güne girildi. 10 Aralık’a kadar HUG’a başvurup, başarılı olan girişimci adayları ve startup kurucuları Türkiye ve ABD’de gerçekleştirilecek bir yıllık programa katılma hakkı elde edecek. Startup ve Girişimci Adayı Destek Programları Türkiye ve Amerika’da gerçekleşecek girişimcilik eğitimleri, kültürel ve sanatsal aktiviteler, birebir mentorluk desteği gibi girişimcilerin ihtiyacı olan tüm bileşenleri kapsıyor.

Amerika’nın en hızlı büyüyen gıda şirketlerinden Chobani’nin kurucusu Hamdi Ulukaya’nın Türkiye’deki girişimcileri desteklemek amacıyla kurduğu Hamdi Ulukaya Girişimi (HUG) 3. Dönem başvurularında son bir haftaya girildi. Girişimci Adayı ve Startup Destek olmak üzere iki ayrı program sunan HUG’a, 10 Aralık tarihine kadar www.ulukayagirisimi.com üzerinden başvuru yapılabilecek. Seçilen HUG 2019 Girişimci Adayları ve Startuplar, Türkiye’deki hedef belirleme toplantılarının ardından, New York Üniversitesi ve Chobani Kuluçka Merkezi’nde düzenlenecek girişimcilik seminerlerine katılacak, mentorlar eşliğinde iş planlarını ve şirketlerini geliştirme fırsatı bulacak. Toplam bir yıl sürecek programda girişimcilik ekosistemini yakından tanıma fırsatı bulacak katılımcılar, eğitimlerin yanında New York’taki kültürel ve sanatsal etkinliklere katılma şansı da yakalayacak. Bunun yanında girişimci adaylarına ayda 500 TL de burs sağlanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ