Akıllı Gündem

Haluk Levent sosyal medyada takipçileriyle parti kurdu

Ünlü rock sanatçısı Haluk Levent, parti kurdu. Levent, sosyal medyaki takipçileriyle yaptığı uzun istişare sonrası parti kurduğunu açıkladı.

Haluk Levent sosyal medyada takipçileriyle parti kurdu

Haluk Levent siyasete mi giriyor? Ünlü sanatçı, sosyal medyada “parti kur oy verelim” tekliflerini hayata geçiyor. Haluk Levent, referandumun ardından kolları sıvadı ve sosyal medya hesabından takipçileriyle parti kurmak için harekete geçti. Takipçileriyle istişare yapan Levent, partisinin adını bile koydu.

Sosyal medyada faaliyet gösterecek olan ve “Anadolu Halk ve Barış Partisi (AHBAP)” olarak açıklanan partiyle ilgili işte Haluk Levent’in açıklamaları:

“Bana bir parti ismi bulun. Partiyi kuruyorum. Bak söz verdiniz “Parti kur oy verelim” diye.. Tüm oylar benim partiye tamam mı? Rt yaptıklarımdan hangisinden fazla beğeni alırsa o parti ismi tamamdır ve bio’ya yazılacaktır.

Anadolu Halk Partisi tamamdır. Hayırlı olsun. Batman temsilcimiz Mansur abimizdir. İlk işimiz Doğu ve Güneydoğu arkadaşlar!

Tüm illerde ilçelerde ön seçim olana kadar geçici olarak atamaları ben yapacağım. Parti içi demokrasi var kardeşim
Parti üyeleri artık abi demeyecek yasak! ‘Sayın genel başkanım’ diyeceksiniz. Diğer takipçilerim abi demeye devam edebilir

Parti il ve ilçe başkanlarının ve belediye ve milletvekili adaylıklarında erkek kotamız yüzde 20 olacaktır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ