Akıllı Gündem

Haluk Levent: Popçu olsan Rock’çı olsan artist olsan ne yazar

Haluk Levent’i kızdıran dizi oyuncusu! Haluk Levent, ilik kanseri hastalığı nedeniyle ölmek üzere olan 9 yaşındaki kızın hayranı olduğu dizi oyuncusuna çok kızdı.

Haluk Levent: Popçu olsan Rock’çı olsan artist olsan ne yazar

Kurduğu AHBAP adlı dernek üzerinden yardım isteyenlerin sesine kulak veren ve onlar için elinden geleni yapan Haluk Levent,  çıktığı yolda başına gelen üzücü bir olayı paylaştı.

Sosyal medya hesabından “Size beni üzen bir anımı anlatmak istiyorum” diyerek sözlerine başlayan Haluk Levent ünlü bir dizi oyuncusunun kendisini üzen hareketini şu sözlerle anlattı:

“ÖLECEK BU KIZ YA…”

“1 ay kadar önce oldu bu olay. 3 yıldır ilgilendiğimiz bir kızımız vardı 9 yaşlarında. O da ilik kanseri ve doktorlar ümidi kesmişti. Ailesi artık gözyaşları içinde kızın her isteğini yerine getirmek istiyordu. Kızları ölüyor! Kızın çok sevdiği bir dizi oyuncusu vardı. Ailesi benden o dizi oyuncusuna ulaşmamı ve doğum günü için ondan bir video istememi istedi. Ben de hemen olur dedim. Niye olmasın ki?

Hemen B.A adında eski magazinci şimdi yapımcı arkadaşımı arayıp o dizi oyuncusunun telefonunu istedim. Sağolsun hemen verdi ve aradım telefona menajeri çıktı. Kendimi tanıttım çok mutlu olduğunu beni devamlı dinlediğini söyledi. Ben de o samimiyetle isteğimi söyledim. Bir kız çocuğunun doğum günü yaklaşıyor ve bu kız ölecek ya… Kıza söz verdim o dizi oyuncusu ona video yollayacak. Rica ettim menajerden… Ben Haluk Levent’im sonuçta kimse kırmaz beni değil mi? Öyle düşünerek o yavruya söz verdim. Menajer “Tamam Haluk Bey ileteceğim” dedi. Aradan günler geçti telefonuma bakmadılar biliyor musunuz.Bakmadılar lan kaçtılar. Küçücük bir video için. Hem araya ben girmişim…

Maalesef doğum günü geçti. Kıza palyaço filan götürdük unutturmak istedik dizi oyuncusunu. Ama sordu. Ben de “o Amerika’da ulaşamadık” dedim. Kızın gözleri doldu. O günden 2 hafta sonra kızı kaybettik. O şimdi melek oldu. Şu üç günlük dünyada popçu olsan Rock’çı olsan artist olsan ne yazar adam olamadıktan sonra. Hepimiz adam olmaya çalışalım ben de sen de! Bunu hiç yazmak istemezdim. Ama yakınını kaybeden arkadaşımızın bize serzenişinden sonra yazmaya karar verdim. Sizi üzdüysem özür dilerim”

 

BİZE YAKIŞMAZ

Haluk Levent’in bu paylaşımının ardından bazı takipçileri o dizi oyuncusunun adını ifşa etmesini istedi. Ancak Levent bu isteklere, “İfşa edecek adam mıyım ben? Olayı bir tek eski gazeteci şimdi ise yapımcı arkadaşım B.A biliyor o da kimseye söylemez zaten. Yakışmaz bize” şeklinde bir yanıt verdi.

Haluk Levent o tweetlerin ardından böyle bir paylaşımda bulundu ve eski tweetlerini sildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ