Akıllı Gündem

Halit Ergenç ile Serenay Sarıkaya’nın buluştuğu iklim belgeseli başlıyor

Halit Ergenç, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Ozan Güven’in bir araya geldiği İklim Meselesi Belgeseli başlıyor.

Halit Ergenç ile Serenay Sarıkaya’nın buluştuğu iklim belgeseli başlıyor

National Geopraphic’in hazırladığı “İklim Meselesi” belgeseli 8 Ocak’ta seyirciyle buluşacak. Fotoğraflarını Muhsin Akgün’ün çektiği “İklim Meselesi” belgeselinde Halit Ergenç, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Ozan Güven gibi ünlü oyuncular bir araya geldi. Muhsin Akgün, sosyal medya hesabından belgeselin yayınlanma tarihini açıkladı.
Dört ismin iklim değişikliğinin etkilerini ve çözüm önerilerini ele aldığı belgeselin ön izlemesi, pazar günü 20:00’de. İlk bölümü 8 Ocak’ta yine aynı saatte National Geographic kanalında izleyicilerle buluşacak.

Ozan Güven’in oğlu Ali Ateş de rol aldı. Ozan Güven’in, “Karadeniz’e benim bir zararım dokunmadı diyebilir misin?” sorusuyla başlayan belgesel şimdiden merakla bekleniyor.

 

Dünyanın son dönemdeki en önemli konularından biri haline gelen iklim değişikliğinin birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen “İklim Meselesi” belgeseli 3 bölüm olarak çekildi.


National Geographic Channel’da izleyiciyle buluşacak bu 3 bölümlük özel belgesel seride, yirmi birinci yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisi ekranlara taşınıyor. İklim Meselesi’nde konu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışılıyor ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratmak hedefleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ