Akıllı Gündem

Hakan Ural Bahar Candan’ı ağzı açık izledi!

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan’ın performansı konuk jüri üyesi Hakan Ural’ı şaşkına çevirdi. Ural, Bahar Candan’ı ağzı açık izledi.

Hakan Ural Bahar Candan’ı ağzı açık izledi!

TV8’in moda programı İşte Benim Stilim 15 Mart 2017 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde oldukça ilginç anlar yaşandı. Bahar Candan, İvana Sert’in yokluğunda yerine konuk jüri olarak katılan Hakan Ural‘ı ses tonu, ağlaması ve konuşma şekliyle şaşkına uğrattı.

Bahar Candan konseptinde anne ve babasına yarışmadaki kimseyi üzmeyeceğine dair söz verdiğini ve Hakan Ural’ın oğlu Engincan ile birlikte Miami’de hukuk okuduklarını söyleyince Hakan Ural, Engincan’ın artık Londra’da olduğunu söyledi.

Jüri üyeleri, Hakan Ural’a Bahar’ı anlatırken Lara Su Özsoy’un fotoğrafı ekrana verildi. En yakın arkadaşı Lara Su Özsoy’un fotoğrafını ekranda gören Bahar, ağlamaya başlayınca ise Hakan Ural’ın ağzı açık kaldı ve gerçek mi diye sordu. Kemal Doğulu gerçekten ağladığını söylerken, Nur Yerlitaş ise bilmiyoruz henüz çözemedik yorumunda bulundu. Bahar Candan, ağlamasının ardından arkadaşı için şarkı söyledi. Kemal Doğulu tarafından şarkı performansı beğenilince gülmeye başlayan Candan için Hakan Ural art arda yaşadığı duygu değişimi için tanımı yok yorumunda bulundu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ