Akıllı Gündem

Hadise yarışmacısı ile birlikte Survivor’a gidecek

Hadise eğer O Ses Türkiye’de şampiyon olursa yarışmacısı ile birlikte Dominik’e Survivor adasına gidecek. Acun Ilıcalı, Hadise hakkındaki sürpriz bilgiyi Survivor konseyinde açıkladı.

Hadise yarışmacısı ile birlikte Survivor’a gidecek

Acun Ilıcalı’dan sürpriz Hadise açıklaması. Acun, bu gece Survivor adasında düzenlenen konseyde Hadise’nin adaya geleceğini açıkladı. Acun, konsey sırasında ünlüler takımından Adem’in Hadise’nin O Ses Türkiye’deki yarışmacısını merak etmesi ve sormasının ardından bu bilgiyi paylaştı. Ayrıca, Survivor izleyicilerinin yakından tanıdığı Survivor çalışanı Machuca’nın da Hadise’yi öpmek için fırsat kolladığınıda belirtti.

Acun Ilıcalı konu hakkında şunları söyledi: “Hadise eğer O Ses Türkiye’de şampiyon olursa, yarışmacısını alıp Survivor adasına gelme sözü verdi. Hadise altı yıllık O Ses Türkiye serüveninde bir tek Nisan ayına denk gelen O Ses Çocukları kazandı. Hadise’nin birinci olma şansı var. Machuca’da O Ses Türkiye’nin sonucunu merakla bekliyor. Machuca, Hadise’ye mesaj yollamış. Hadise eğer şampiyon olursa, Hadise’yi öpücem. Biz de bu mesajı Hadise’ye yolladık. Aslında Machuca, Hadise’yi öpmek için bir bahane arıyor.”

Survivor 2017 43. bölüm fragman 20 Mart Pazartesi tanıtım

 

Survivor 2017’de 1. ve 2. eleme adayı kim oldu 18 Mart Cumartesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ