Akıllı Gündem

GÖZ6 finalini kim kazandı? Survivor 2017’ye kimler gidiyor 06.01.2017

Survivor 2017 gönüllüler takımına katılacak son yarışmacıların belirlendiği GÖZ6 yarışmasında bu gece büyük final yapıldı. GÖZ6 evinden Survivor gönüllüler takımına hangi yarışmacılar katılıyor? Büyük finalde SMS oylamasına çıkan Erdi Ünver, Bulut Özdemiroğlu, Berna Keklikler ve Ecem Karaağaç’tan hangisi Survivor’a gidecek?

GÖZ6 finalini kim kazandı? Survivor 2017’ye kimler gidiyor 06.01.2017

GÖZ6 evinde merak edilen büyük final bu gece yapılacak. Survivor 2017’ye katılmayı hak kazanacak kız ve erkek yarışmacıların belirleneceği büyük finalde Erdi Ünver, Bulut Özdemiroğlu, Berna Keklikler ve Ecem Karaağaç SMS oylamasına çıkıyor. Yüz günü aşkın süredir GÖZ6 evinde olan yarışmacılar ve takipçileri büyük heyecan içindeler. Bu hafta düzenlenen seri elemelerde başarıyla çıkan dörtlü için artık son saatler. GÖZ6 evinde düzenlenecek SMS oylamasından galip çıkacak yarışmacılar Survivor 2017 adasına uçacaklar.

Büyük final gecesine eski yarışmacılar da katıldı. Stüdyoda arkadaşlarını ve yakınlarının gören finalistler çok şaşırdılar ve duygusal anlar yaşadılar.

 

Dün gece neler yaşanmıştı:

Dün gece erkekler arasında düzenlenen final gecesinde oyunu kazanan Bulut, dokunulmaz olmuştu. Ramazan ve Erdi arasında düzenlenen SMS oylamasının galibi ise Erdi oldu. Böylece Ramazan büyük finale bir adım kala GÖZ6 evine veda etti. Ramazan’ın eve vedasına çok bozulan Bulut, Erdi ile atıştı. Erdi ise SMS oylamasını kazanmanın büyük sevincini yaşadı.

Dün gece final sonrası Erdi ve Bulut arasında yaşanan anlar gösterildi. Ramazan’ın elenmesi sonrası gerilen Bulut oldukça öfkeliydi.İkiliyi önce Berna sakinleştirdi sonrasında Erdi, Bulut ile helalleşti. İkili bahçede kızların olduğu yerde konuştu,uzlaştılar ve sarıldılar.

Stüdyoda olan Ramazan Survivor 2017 ye gidemediği için merakla beklenen hikayesini maalesef anlatmadı.

Yarışma süresince GÖZ6 evinde yaşanan komik ve eğlenceli anlar ekrana geldi. Finale kalan yarışmacılar da ilk defa kendilerini izleme şansını yakaladı.

 

GÖZ6 evinde kızlar arasında şampiyon olan yarışmacı Berna Keklikler oldu. Ecem GÖZ6 evine ve Survivor 2017 hayallerine veda eden isin oldu.

GÖZ6 evinde erkekler arasında şampiyon olan yarışmacı Erdi Ünver oldu. Bulut GÖZ6 evine ve Survivor 2017 hayallerine veda eden isim oldu.

 

 

Survivor Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017’ye Berna gidiyor

 

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ