Akıllı Gündem

GÖZ6 kızlar finalinde kim elendi? Kim veda etti? 02.01.2017

GÖZ6 büyük final haftasının ilk gecesinde kızlar takımı yarıştı. Kızlar takımı finalini hangi yarışmacı kazandı? Finali kaybeden hangi yarışmacı elendi.

GÖZ6 kızlar finalinde kim elendi? Kim veda etti? 02.01.2017

Survivor 2017 gönüllüler takımına gidecek yarışmacıyı belirleyecek GÖZ6’da büyük final haftasına girildi. Final haftasında uygulanacak kuralları burada hazırladığımız haberde okuyabilirsiniz. Bir akşam kızlar bir akşam erkekler takımının yarışacağı haftanın ilk yarışmasını kızlar takımı oynadı. İlk eşleşmelerde Serenay, Filiz’le Ecem ise Berna ile karşı karşıya geldi.

GÖZ6 yarışmasının final gecesi oyunlarına geçmeden önce, isterseniz evde yaşananları kısaca anlatalım. GÖZ6 evindeki paravan final haftasında hep açık kalacak. Paravan açık olduğu için kızlar ve erkekler artık bir arada günlerini geçiriyor. Paravanın açık olmasını fırsat bilen Erdi, zamanını ilgi duyduğu Filiz’in yanında geçiriyor. Filiz’de vaktinin büyük bölümünü Erdi’nin yanında geçirdiği için, Ecem kendini yalnız hissediyor. Ecem’de bu yalnızlığı Bulut ile dertleşerek atlatmaya çalışıyor.

Kızlar takımı finalinde oyun sonuçları kısaca şöyle oldu:

Serenay’ın 3-1 yenen Ecem bir üst tura çıkarken, Serenay SMS oylamasına kaldı

Filiz’i 3-1 yenen Berna bir üst tura çıkarken, Filiz SMS oylamasına kaldı. Filiz’le Berna oynarken Erdi banchten Filiz’e destek oldu ve taktik verdi

Final oyununda Berna’yı 3-1 yenen Ecem birinci olarak ilk final gecesinin dokunulmazı oldu. Böylece Berna, Filiz ve Serenay canlı yayında SMS oylamasına çıktı.

Oyun sonrası Berna ile Ecem’in tartışması damga vurdu

Oyun sonrası benchte otururken Berna’nın ortaya attığı lafı üstüne alınan Ecem’in cevap vermesi üzerine ikili arasında büyük tartışma yaşandı. Berna ile Ecem’in arasındaki tartışma oyun alanında kalmayarak eve de taşındı. Gergin geçen yarışmanın ardından ikili tartışmaya evde de devam etti.

Berna’nın Filiz hakkında söylediği sözlerde ortaya saçıldı. Berna bunun üzerine Filiz’in yanına giderek özür diledi.

Erdi’den Filiz’e iki önemli hatıra

Filiz’e cebinden çıkardığı tespih ve mektubu hatıra olarak veren Erdi, “Burada bir mücadeleye girdim. Onurlu bir mücadeleydi benim için. İki şeyden güç aldım. Birincisi bu tespih ve cebimdeki şu mektup. İkisini de sana hatıra olarak vermek istiyorum” dedi.

Eve kim veda etti

GÖZ6’da SMS oylaması sonucu eve ve Survivor 2017 hayallerine veda eden isim Serenay Satıroğlu oldu.

GÖZ6 Serenay Satıroğlu kimdir?

GÖZ6 yarışmasında büyük final öncesi eleme sürprizi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ