Akıllı Gündem

Göz6 Fatih Kılıçarslan kimdir

GÖZ6 evine bu gece veda eden Fatih Kılıçaslan kimdir? Fatih Kılıçaslan’ın hayat hikayesi nedir?

Göz6 Fatih Kılıçarslan kimdir

GÖZ6 evinde büyük final heYacının yaşandığı haftanın ikinci elenen ismi, erkekler takımından Fatih Kılıçarslan, oldu. Survivor hayallerine ve GÖZ6 evine veda eden Fatih Kılıçarslan, yarışmada bugüne kadar izleyicilerden büyük destek gördü. Fatih Kılıçarslan‘ın yakın arkadaşları Ramazan ve Bulut, arkadaşlarının elenmeine çok üzüldü. 41 yaşında olan Fatih Kılıçarslan’ı yakından tanıyalım.

Fatih Kılıçaslan kimdir?

Aslen Yozgatlı olan Fatih Kılıçarslan, 41 yaşındadır. Yaş olarak GÖZ6 evinin en yaşlıları arasında yer alan Fatih Kılıçarslan, İstanbul’da yaşıyor. Beden eğitimi öğretmenliği yapan Kılıçarslan, evli ve bir kızı var.

Sporcu bir geçmişi olan Fatih Kılıçarslan, beden öğretmenliğini yanında aynı zamanda yaşam koçluğundan para kazanıyor. Marmara üniversitesi beden eğitimi spor bölümü mezunu olan Fatih Kılıçarslan, Futbol, Voleybol, Basketbol, Masatenisi, Kort tenisi, Badminton, Yüzme, Hentbol eğitimi veriyor.

ÖĞRETMEN MAAŞIYLA BMW’YE BİNİYOR
Fatih Kılıçarslan altına çektiği BMW 3.20 arabasıyla dikkat çekiyor. Öğretmen maaşıyla böyle bir arabayı nasıl aldığını merak konusu olurken, kışları kayak merkezlerinde yazları deniz kenarında pahalı tatiller yapıyor.

YOZGAT’TA BİLBOARDLARA REKLAMLARI ASILDI
İstanbul’da oturan Fatih Kılıçarslan aslen Yozgatlı. Göz6 evine katıldıktan sonra Yozgat’ta bilbordlara ona oy verilmesi için ilan bile verilmiş.

GÖZ6 erkekler finalinde kim elendi? Kim veda etti? 03.01.2017

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ