Akıllı Gündem

Google Project Fi’den müşterilerine sürpriz hediye

Project Fi bazı müşterilerine sürpriz bir hediye gönderdi

Google Project Fi’den müşterilerine sürpriz hediye

Google’ın sahip olduğu Project Fi, müşterilerine hem Wi-Fi Hotspotları hem de Sprint ve T-Mobile hücre şebekesini kullanarak daha ucuza kablosuz konuşma, mesajlaşma ve veri servisi sağlayan, sanal mobil şebeke hizmeti işletmesidir. Bu hizmetin çalışmaları da hala Türkiye’de sürmektedir.

Bu hizmet ile aylık 20$’a sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkına sahip olursunuz.

Şimdilik sadece Nexus 6, Nexus 6P ya da Nexus 5X kullanıcıları Project Fi’nin hizmetinden faydalanabiliyor. Wi-Fi Hotspot erişim alanındayken kullanıcılar arama alabiliyor ve yapabiliyor. Ayrıca Wi-Fi’yı kullanarak internete de bağlanabiliyorlar.

Kullanıcılardan bazıları geçtiğimiz günlerde Project Fi’den bir tatil hediyesi aldılar. Hediyenin içinde Project Fi’nin renklerinden (mavi, yeşil, sarı ve beyaz)oluşan bir lego seti var. Bu Legoların güzel yanı ise birleştirildiğinde telefon standına dönüşmeleri. Ayrıca paketin içinde bir de USB kablosu mevcut. Hediye paketinde, üzerinde “Desteğiniz için teşekkürler. Beraber gelişeceğiz.” yazılı bir de kart var.

Paketin tüm kullanıcılara gönderilip gönderilmediği belli değil ya da sadece özellikle bazı kullanıcılara mı gönderildiği de bilinmiyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ