Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 7 Nisan Cuma “Kır Düğünü” konsepti ile haftanın finali

Bu hafta kim elenecek Didem mi? Nagihan mı? Haftanın birincisi kim oldu? Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Kır Düğünü” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 7 Nisan Cuma “Kır Düğünü” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Kır Düğünü” konsepti verildi. Yarışmacılar bir tanıdıklarının yada arkadaşlarının kır düğününe davetli olarak katılacaklar. Erdal Bey, beyaz giymemeleri konusunda yarışmacıları uyardı. Yarışmacılar alışveriş için Bakırköy’e gittiler.

Bu hafta en düşük puana Didem ve Nagihan sahip. Bugün Didem mi, Nagihan mı elenecek?  Nagihan ve Didem’in hata yapma şansı sıfır, yarışmacılar elenmemek için kıyasıya yarıştı.

Nagihan Karadere’nin sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlar ile Gardırop Savaşları’na devam ettiği görülüyor. Puan durumuna da bakılırsa bugün Didem’in elemesini izleyeceğiz.

Podyuma ilk olarak Fatoş çıktı. Fatoş, antrasit rengi ayakkabı ve çanta ile şifon uçuş uşuş açık lavantaya bakan mavi renk bir elbise tercih etti. Elbisesi, saçı ve makyajı çok beğenildi. Çantası modern olduğu için konsepte uygun bulunmadı.

 

Gizem, pudra rengi etekleri çiçekli şifon uçuş uşuş bir elbise tercih etti. Elbisesi, renk ve desen olarak beğenildi. Kırık beyaz tek bant kalın topuklu ayakkabıları konsepte ve elbiseye uygun bulundu. Gül Hanım, ayakkabılarını günlük buldu ve çantasını beğenmedi. Saçı ve makyajı beğenildi. Kolyesi fazla bulundu. Ayşe Hanım, elbisedeki desenleri sevmediğini belirtti.

 

 

Asena, staplez okyanus mavisi şifon elbise tercih etti. Elbisenin modeli saçı ve makyajı beğenildi. Çantası parladığı için eleştirildi. Kolyesi fazla bulundu. Tercih ettiği renk kır düğününden ziyade deniz kenarında yapılan düğünler için daha uygun bulundu. Raşit Bey, elbisesinin pliseli oluşunu beğendi ve bu sene moda olduğunu belirtti. Ayrıca elbiseye spagetti askının da yakışacağını belirtti.

 

Nagihan, antrasit rengi çanta ve ayakkabı ile gül kurusu rengi ipek saten bir elbise tercih etti. Takıları ve ojeleri beğenildi. Elbisenin kumaş dokusu beğenilmedi. Elbise modeli, saçı ve makyajı beğenildi. Ayşe Hanım, yaşından büyük gösterdiğini belirtti. 

 

Didem, staplez bej rengi önü kısa arkası uzun uçuş uçuş bir elbise tercih etti. Elbisenin belindeki taş detaylı kemer Gül Hanım tarafından beğenildi. Elbisenin rengi beğenildi ve Didem’in ten rengine yakıştırıldı. Ayakkabıları günlük bulundu. Raşit Bey, elbisenin şifonunu eleştirdi.

 

Haftanın 1. 77 puan ile Gizem , 2. 75 puan ile Asena, 3. 74 puan ile Fatoş oldu. Eleme potasına Nagihan ve Didem kaldı.  Bu hafta 64 puan ile elen isim Didem oldu.

Didem, yarışmadan ayrıldıktan sonra yaz sezonunda bir dizi projesiyle ekrana geleceğini duyurdu.

 

Didem’in elenmesinden sonra Gardırop Savaşları’na Pazartesi günü 2009 Best Model of Turkey 2. si  Tuğçe Dural dahil oluyor.

 

 

Gardırop Savaşları 11 Nisan Salı “Havuç Pantolon” konsepti

 

 

Gardırop Savaşları 10 Nisan Pazartesi “Serbest Şıklık” konsepti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ