Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 7 Mart Salı “Uzun Etek” konsepti

Gardırop Savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılara “Uzun Etek” konsepti verildi. Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 7 Mart Salı “Uzun Etek” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümde yarışmacılara “Uzun Etek” konsepti verildi. Uzun etek konsepti yarışmacılara Ocak ayında da verilmiş ve o dönemde yarışan Aycan günün birincisi olmuştu.

Gardırop Savaşları 03.01.2017 “Uzun Etek” Konsepti

Geçtiğimiz hafta sonu yaşanan ve yayımlanamayacak olan bir olaydan dolayı Didem, Seren ile konuşmama kararı aldığını belirtti. Alışveriş esnasında bu konular açıldı ve Özge ile Gizem de Seren ile sorun yaşadıkları için mesafeli duracaklarını belirttiler. Seren, ise bu konuda kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğünü ve kimseye küs olmadığını söyledi.

Alışverişte Özge koşmadığı için geç kaldı ve bu davranışı kendisinden 1 puan kesilmesine sebep olacak. Yarışmacı arkadaşları, geçtiğimiz hafta geç kalmamak için buluşma noktasına koşarken bayılan Didem ile bugün koşmayan Özge’yi karşılaştırarak eleştiride bulundu.

Podyuma ilk olarak Seren çıktı. Seren, siyah deri ceket içine balıkçı yaka kazak ve nefti yeşil pliseli etek tercih etti. Ayşe Hanım, eteğinin star parça olarak görünmediğini belirtti.  Gül Hanım, çantasında ve deri ceketindeki detaylardan dolayı karışık bulundu. Etek boyu uzun bulundu ve abiye yorumunu aldı. Genel olarak beğenildi. Jüri, Seren’e yaşanan olayları sordu ve Seren kendisine haksızlık yapıldığını belirtti.

Gizem, beyaz gömlek ve siyah kloş etek tercih etti. Raşit Bey, bu tarz eteklerin çok zamansız olduğunu söyledi ve üzerine manto tercih etmesi gerektiğini belirtti. Gömleğinin kumaşı beğenilmedi. Etek ile kemer kullanmış olması ve loafer ayakkabıları Gül Hanım tarafından beğenildi. Ayşe Hanım, 60’ların kadınlarına benzediğini söyledi ve oda beyaz gömleğini eleştirdi. Loafer yerine babet ayakkabı önerdi.

Ecem, bomber ceket içine siyah yünlü kazak ve siyah yırtmaçlı etek tercih etti. Ayşe Hanım, konuşmasını beğenmediğini ve gazete ile kitap okuması gerektiğini söyledi. Kazağı kombine uygun bulunmadı. Gül Hanım kombinini beğenmediğini ve eteğinin vücut yapısına uygun olmadığını söyledi. Ayakkabıları beğenilmedi.

Özge, siyah etek, beyaz tişört ve üzerine nefti yeşil bomber ceket tercih etti. Özge, Gizem ile aynı eteği aldı. Kırmızı çantası hiç beğenilmedi. Raşit Bey, vasatın bir tık üzerindesin yorumunda bulundu. Jüri üyeleri eteğin Gizem’e daha çok yakıştığını belirti. Beyaz spor ayakkabıları beğenildi.

Didem, Ecem ile aynı eteği aldı. Gri balıkçı yaka kazak ve siyah manto tercih etti. Gül Hanım kombini çok beğendiğini ve sadece botların içine çorap giymemesini eleştirdi. Raşit Bey, bu saç modelinin kendisine çok yakıştığını söyledi. Genel olarak jüri tarafından çok beğenildi, şık ve seksi bulundu.

Günün birincisi Didem olurken en düşük puanı Ecem aldı.

 

Gardırop Savaşları 8 Mart Çarşamba “Çizme Şıklığı” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ