Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 6 Nisan Perşembe “Kot Ceketi Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Kot Ceket Şıklığı” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 6 Nisan Perşembe “Kot Ceketi Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Kot Ceket Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar en iyi kombinleri oluşturmak üzere alışverişe Kadıköy’ye gitti.

Alışverişte bugüne damgasını vuran konu ise bu haftanın elenen isminin kim olacağı oldu. En düşük puanda olan Nagihan ve Didem elenmemek için kıyasıya yarıştı. Puan durumuna göre yarın Didem’in elenmesi kaçınılmaz görünüyor.

Bugünden itibaren jüri yarışmacılara kombin yorumlarından hemen sonra günün puanlamasını yapacaklar.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah dar elbise, siyah bot ve çanta ile boyfriend kot ceket tercih etti. Didem, ceket üzerine kalın kemer tercih etti. Lisan karışıklığı olduğu belirtildi. Bu kombine bot yerine postal önerildi ve çantası beğenilmedi. Saçları beğenildi. Kemer fikri beğenildi.  Didem , Ayşe Hanım’dan 3 puan, Gül Hanım’dan 4 puan, Raşit Bey’den 5 puan aldı. Toplamda 12 puan aldı.

Fatoş, beyaz spor ayakkabı, renkli şort, ekru tişort ve kısa kot ceket tercih etti. Taba rengi çantası beğenildi. Kombini beğenildi. Fakat sokakta binlerce bu tarzda kombin olduğundan sıradan bulundu. Risk almadığı ve kolaya kaçtığı yorumu yapıldı. Fatoş, Ayşe Hanım’dan 3 puan, Gül Hanım’dan 3 puan, Raşit Bey’den 3 puan aldı. Toplamda 9 puan aldı.

Nagihan, beyaz şifon bluz, beyaz zemin üzerine çiçekli etek, beyaz spor ayakkabı ve koyu renk kot ceket tercih etti. Genel olarak kombini jüri tarafından beğenildi. Kumaşların dokuları farklı olduğu için eleştirildi. Bugün saçları beğenilmedi. Raşit Bey çantasını hiç beğenmediğini belirtti. Bluz yerine tişört önerisinde bulunuldu. Nagihan, Ayşe Hanım’dan 4 puan, Gül Hanım’dan 3 puan, Raşit Bey’den 3 puan aldı. Toplamda 10 puan aldı.

Asena, beyaz tişört, pudra rengi uzun tütü etek, beyaz spor ayakkabı ve mavi kot ceket tercih etti. Saçı, makyajı kombini çok beğenildi. Taba rengi çantası Raşit Bey tarafından beğenilmedi. Eteğin tülü Raşit Bey tarafından uzun bulundu. Asena, Ayşe Hanım’dan 4 puan, Gül Hanım’dan 5 puan, Raşit Bey’den 4 puan aldı. Toplamda 13 puan aldı.

Gizem, bohem etnik bordo zemin üzerine küçük çiçekli bir elbise üzerine koyu renk kot ceket tercih etti. Kullandığı kemer, gözlükleri, saç örgüsü ve botları çok beğenildi. Gizem, Ayşe Hanım’dan 5 puan, Gül Hanım’dan 5 puan, Raşit Bey’den 5 puan aldı. Toplamda 15 puan aldı.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Fatoş aldı.

 

 

Gardırop Savaşları 7 Nisan Cuma “Kır Düğünü” konsepti ile haftanın finali

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ