Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 6 Mart Pazartesi “Altın Günü” konsepti

Gardırop Savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılara “Altın Günü” konsepti verildi. Yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı kim? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 6 Mart Pazartesi “Altın Günü” konsepti

Gardırop Savaşlarının haftanın birinci günü yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Altın Günü” konsepti verildi. Yarışmacılar Gardırop Savaşları evinde altın günü yapacak.

Alışverişler yapılacak, altınlar alınacak ve en önemlisi altın gününü vazgeçilmezi kısır yapılacak. Jüri üyesi Ayşe Hanım, Gizem ve Didem’in yapmış olduğu kısırı beğenmeyince Didem aradan sıyrılarak, kısırı Gizem’in yaptığını söyleyecek.

Geçtiğim hafta Hazalı’n elenmesinden sonra yeni haftada yarışmaya kim dahil olacak? Alışverişte yaşananlar, jüri yorumları ve puan durumu ne olacak?

İşte Gardırop Savaşları 6 Mart Pazartesi 181. bölüm tanıtımı:

Bugün yayınlanan yeni bölümde Gardırop Savaşları evine Ecem Demirkesen dahil oldu.Ecem, 19 yaşında, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. 10 yıldır lisanlı profesyonel voleybol oyuncusu olan Ecem, özel bir restoranda halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalışıyor. Özel bir tarzı ve görsel zekası olduğunu söyleyen Ecem, farklılık yaratacağını ve yarışmadaki kızlara çok şey katacağını düşünüyor.

Yarışmacılara “Altın Günü” konsepti için Nişantaşı’na alışverişe çıktı.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, ışıltılı siyah-gri renklerde gömlek elbise tercih etti. Raşit Bey, altın günü için çok fazla dikkat çekici buldu. Kıyafetini parti kıyafetine benzetti. Makyajı beğenildi. Ayşe Hanım, altın günü için çok fazla parıltılı buldu. Gül Hanım, konsepte uygun bulmadı ve sahne elbisesine benzetti. Mantosu olmadığı için eleştirildi.

Seren, kırmızı manto içine alt tarafı deri detaylı siyah elbise ve siyah süet çizme tercih etti. Ayşe Hanım, olayı hafife aldığını ve giydiğinin iş kıyafeti olduğunu belirtti. Altın gününe göre yetersiz bulduğunu söyledi. Gül Hanım, kombinini beğendiğini fakat elbisesinin deri detayını beğenmediğini belirtti. Saçı eleştirildi ve bakımsız bulundu. Raşit Bey, genel olarak beğenildi ve yanına ev ayakkabısı alma fikrini sevdiğini belirtti.

Özge, gri pelüş içine bol kesim beyaz gömlek ve antrasit bol ve kısa paça pantolon tercih etti. Raşit Bey, botlarını beğenmedi. Pelüş hariç genel olarak parçaları beğenildi. Fakat üç parçanın bir arada kombinlenmesi yanlış bulundu. Özge, altın günü sebebi ile jüri üyelerine altın yerine iyi dileklerini yazdığı bir not verdi.

Gizem, çiçek detaylı siyah elbise üzerine siyah manto ve bordo süet çizme tercih etti. Elbisesi çok beğenildi ve zamansız bir elbise olduğu söylendi. Gül Hanım, takılarını ve makyajını beğendi. Genel olarak jüri tarafından çok beğenildi. Ayşe Hanım, sadece çizmesinin çok uzun oluşu eleştirildi. Lacivert çantası kombin için uygun bulundu.

Ecem, kırmızı manto içine beyaz bluz ve kahve tonlarında çizgili şantuk etek tercih etti. Ayşe Hanım, ayakkabı ve mantosunu beğendiğini fakat çantası ve bluzunu beğenmediğini belirtti. Gül Hanım, bluz yerine balıkçı yaka kazak önerisinde bulundu. Saçı ve makyajı beğenildi. Çantası kombin için uygun bulunmadı ve beğenilmedi. Raşit Bey eteğini beğendiğini ve mantosu ile çok uyumlu bulduğu ve ayrıca çantasının kombine uygun olduğunu söyledi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Didem aldı. Yeni yarışmacı ise 13 puan ile günün ikincisi oldu.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ