Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 4 Nisan Salı “Şort Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Şort Şıklığı” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 4 Nisan Salı “Şort Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Şort Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar en iyi kombinleri oluşturmak üzere alışveriş için Taksim’e gittiler.

Dün yayınlanan bölümde Didem ve Nagihan’ın barışması damga vurmuştu. Bugün ise Didem ve Gizem ittifakına karşı Nagihan ve Fatoş’un yakınlaşması gözden kaçmadı.

Asena, jean şort, beyaz-mavi çizgili gömlek, siyah deri ceket ve postal tercih etti. Jüri tarafından yapmış olduğu kombin çok beğenildi. Aldığı çantanın modeli değişik olduğu için beğenildi.

Gizem, keten beyaz şort, ekru rengi gömlek, kahve tonlarında babet ve trençkot ile acı kahve kemer tercih etti. Çantasının rengi bej yerine acı kahve önerildi. Genel olarak kombini jüri tarafından çok beğenildi.

Fatoş, koyu renk jean ceket ve şort, beyaz gömlek ile taba rengi kovboy çizmesi tercih etti. Jüri tarafından tercih ettiği kıyafetler ve özellikle jean ceketinin sırt baskılı olması çok beğenildi. Taba rengi çantası ve tercih ettiği botlar da beğenildi.

Nagihan, renkli çiçekli şort, beyaz gömlek, taba rengi sırt çantası ve beyaz spor ayakkabı tercih etti. Tercih ettiği şort kısa bulundu. Şort ile gömleği uyumlu bulunmadı. Hem şortta hem de gömlekte fırfır olması eleştirildi.

Didem, siyah şort ve ceket, renkli çiçekli japon temalı büstiyer bluz, siyah çanta ve tek bant ayakkabı tercih etti. Didem’in şortu ceket kullandığı için kendisine kısa bulundu. Tek bant ayakkabı yerine beyaz spor ayakkabı önerildi. Siyah renkten dolayı kışlık bulundu. Raşit Bey tarafından ayakkabıları çok sert eleştirildi. Didem, eleştiriler karşısında ağladı.

Günün birincisi Asena ve Fatoş olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

 

Gardırop Savaşları 5 Nisan Çarşamba “Desen Şıklığı” konsepti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ