Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 30 Mart Perşembe “Renkli Pantolon” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Renkli Pantolon” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 30 Mart Perşembe “Renkli Pantolon” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Renkli Pantolon” konsepti verildi.

Kuliste yapılan hazırlıklarda Asena, Didem’e agresif olduğunu ve söylenilenleri daha yumuşak tavırda karşılamasını önerdi. Didem, bunun üzerine Nagihan’a dönerek Asena’nın dediğine katılıp katılmadığını sordu. Nagihan’da, Asena gibi Didem’in agresif olduğunun söyleyince ikili arasında tartışma yaşandı.

Raşit Bağzıbağlı bir işi sebebiyle olmadığından, bugün yayınlanan programda Fatih Ürek konuk jüri üyesi oldu. Kendisi yarın yapılacak final bölümünde de yer alacak.

 

Asena, kiremit rengi pantolon ve beyaz omuzları açık gömlek tercih etti. Pantolonun renginden dolayı kışlık olduğu yorumu yapıldı. Genel olarak jüri tarafından güzel yorumlar aldı ve beğenildi.

Jüri karşısında Didem ve Gizem ile Nagihan tartışması devam etti. Nagihan, Gizem’in yine yaşından büyük giyindiğini sürekli pazen tercih ettiğini ve babaanneye benzediğini söyledi. Didem’in, Gizem’den bir tık daha tarz olduğunu belirtti ve ikilinin dayanışma içinde olduğunu söyledi. Yasemin ise Didem ve Gizem’in kanka olduğunu söyleyerek atışmalara katıldı.

Gizem, kırmızı pantolon, beyaz spor ayakkabı, beyaz slogan baskılı tişört ve jean ceket tercih etti. Genel olarak jüri tarafından çok beğenildi. Sadece tercih ettiği kemik güneş gözlüğü eleştirildi.

Nagihan, nar çiçeği rengi pantolon, beyaz bluz terci etti. Tercih ettiği pantolonun dar olması eleştirildi. Tek bant ayakkabıları ile spor çanta tercihi tezat bulundu. Genel olarak beğenildi.

Yasemin, kahve tonlarında pantolon, çarık babet ayakkabı ve çanta ile beyaz gömlek tercih etti. Gömleğin dokusu ve kumaşı beğenilmedi. Pantolonun dikimi ve modeli çok beğenildi.

Didem, mavi pantolon, beyaz spor ayakkabı ve nakışlı tişört tercih etti. Genel olarak beğenildi. Sadece tişörtünün kumaşı eleştirildi ve çantası makyaj çantasına benzetildi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı alan Nagihan oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ