Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 29 Mart Çarşamba “Eşinle Akşam Yemeği” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Eşinle Akşam Yemeği” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 29 Mart Çarşamba “Eşinle Akşam Yemeği” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Eşinle Akşam Yemeği” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Taksim’e gitti.

Nagihan ile Gizem’in arasında dün yayınlanan bölümde atışmalar yaşandı. İkilinin atışması alışveriş esnasında başlayıp günün finaline kadar devam etti. Nagihan, Gizem’in kendini tekrar ettiğini, yaşından büyük giyindiğini ve genellikle elbiseler tercih ettiğini belirtti ve sert eleştirdi. Bu tartışmaya Didem’i de dahil eden Nagihan, Didem’in de sürekli siyah, beyaz ve kırmızıyı tercih etmesiyle eleştirdi.

Dün yaşanan atışmalar bugün de devam edecek mi? Yeni bölümde neler yaşanacak? Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

İlk iki günde 27 puan ile Nagihan birinci, 26 puan ile Asena ikinci, 24 puan ile Didem ve Gizem üçüncü ve 22 puan ile Yasemin sonuncu.

Nagihan, bugün de Didem hakkında ki sert söylemlerine devam etti. Kırmızı rengi sevdiği için Didem’i boğaya benzetti.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah V yaka yırtmaçlı bir elbise tercih etti. Kullandığı kat kat inci kolyesi Gül Hanım tarafından eleştirildi. Kolyesi, elbisenin V yakası ve yırtmaçlı olması fazla bulundu. Genel olarak beğenildi.

Asena, anvelop kesim siyah güderi mini elbise tercih etti. Zamansız bir elbise tercih etmesi ve  kırmızı ayakkabısı beğenildi. Çantasının fermuarlı olması eleştirildi.

Nagihan, iki parçadan oluşan bir elbise tercih etti. Üst tarafı kırık beyaz şifon bluz ve altı siyah-beyaz payetli. Genel olarak beğenildi. Elbisenin belini kalın göstermiş olması eleştirildi. Çantası uygun bulunmadı. Ayakkabısı çok beğenilmedi.

Yasemin, siyah ve mavi desenli boyundan bantlı şifon bir elbise tercih etti. Elbise tercihi kışlık bulundu ve opak çorap giymesi önerildi. Çantası beğenilmedi ve makyaj çantasına benzetildi.

Gizem, siyah kalem elbise üzerine kırmızı-siyah desenli bluz tercih etti. Bluzu çok beğenildi ve elbise üzerine giymesi eleştirildi. Bluzu krep kumaştan bir pantolon ile giymesi önerildi. Raşit Bey, 22 yaşında biri için çok ağır giyindiğini belirtti.

 

Bu hafta Değiştir Kendini köşesine Özgür Hanım dahil oldu. Özgür Hanım, 8 yaşındaki oğlunu kaybetmenin ardından hayata küsmüş olduğu için büyük kızı “Değiştir Kendini” köşesine annesi adına başvuruda bulunmuş.

 

Günün birincisi Didem ve Asena olurken diğer üç kişi ikinci oldu. Bu hafta ilk üç günlük puan durumuna göre sonuncu olan Yasemin, eleme potasından çıkabilecek mi?

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ