Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 28 Şubat Salı “Kardeş Kınası” konsepti

Gardırop Savaşları bugün yayınlanan haftanın ikinci günü bölümünde yarışmacılara “Kardeş Kınası” konsepti verildi. Günün birincisi kim olacak? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 28 Şubat Salı “Kardeş Kınası” konsepti

Gardırop Savaşları bugün yayınlanan haftanın ikinci günü bölümünde yarışmacılara “Kardeş Kınası” konsepti verildi. Yarışmacılara alışveriş için Osmanbey’e gitti.

Alışveriş esnasında Seren ve Didem, dış sese kavga ederek küsecekleri şakası yapmaya karar veriyorlar. Didem, yapacakları şakadan Gizem’e bahsederek dış sese söylememesini rica ediyor. Fakat Gizem, bu şakadan bahsedince Didem ve Seren’in şakası şaka olmaktan çıkarak kendileri şaka konusu oluyor. Didem de bunun üzerine Gizem’e bozuluyor.

Hazırlık aşamasında Hazal ve Didem kuliste tarz konusunda tartışma yaşadı.

Podyuma ilk olarak Seren çıktı. Seren simli siyah kadife elbise tercih etti. Ayşe Hanım, elbisesinde simler olduğu için gelin başı gibi saç aksesuarı kullanmış olması fazla bulundu. Sade bir elbise ile saç aksesuarı kullanabileceği söylendi. Gül Hanım, saçını gelinlik ile kullanabileceği yorumunda bulundu ve  kalem elbise kullanmasını önerdi. Etek boyu, tercih ettiği çorap ve ayakkabısı beğenildi. Raşit Bey kız kardeş kınası için elbiseyi sade buldu ve daha parlayan bir elbise kullanmasını önerdi. Elbise davet için uygun bulundu.

Gizem, volanlı omuz detaylı simli siyah elbise tercih etti. Raşit Bey, omuz detaylarını fazla olduğu için beğenmediğini ve elbisenin onu kilolu gösterdiğini belirtti. Daha düz bir elbise kullanması önerildi. Gül Hanım, dans elbisesine benzetti, vücudunu orantısız gösterdiğini ve beğenmediğini söyledi. Kına için uygun bulmadığını belirtti. Ayşe Hanım, kız kardeş kınası için tercih ettiği elbisenin fazla ciddi olduğunu söyledi. Volanları fazla buldu ve konsep için daha eğlenceli bir elbise kullanmasını önerdi.

Özge, siyah kolsuz v yaka tulum ve üzerine siyah beyaz pelüş tercih etti.  Jüri, tercih ettiği kıyafetler ile kına gecesi için hiç uygun olmadığı belirtti. Kombini, arkadaşları ile gece dışarı çıkmak için daha uygun bulundu. Tercih ettiği bordo süet ayakkabılar basit bulundu.

Hazal, siyah straplez yaka tulum tercih etti. Tulumun paça boyu uzun bulundu. Raşit Bey kıyafetini çok spor bulduğunu belirtti. Kına gecesi için sade bulundu. Gül Hanım, tulumun üzerinde bulunan kemerin gösterişli olmasını tercih etmesini önerdi. Ev sahibi gibi görünmediğini belirtti. Ayşe Hanım, siyah yerine lame stiletto tercih etmesini önerdi.

Didem, siyah püsküllü altı şifon ve yırtmaçlı bir elbise tercih etti. Jüri tarafından çok fazla detayları olması sebebi ile elbisesi beğenilmedi ve konsepte uygun bulunmadı. Raşit Bey içim şişti yorumunda bulundu. Tercih ettiği ayakkabıların bordo olması da çok eleştirildi. Gül Hanım, Didem’in bu elbiseyi beğenmiş olmasına çok üzüldüğünü belirtti. Ayşe Hanım, kızların hepsinin daha önce hiç kınaya gitmemiş gibi olduklarını ve sanki Lüksenburk ‘tan kınaya katılır bir tavırda olduklarını söyledi.

Günün birincisi 6 puan ile Seren oldu. Diğer yarışmacıların hepsi 4 puan aldı.

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ