Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 28 Mart Salı “Bahar Renkleri” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Bahar Renkleri” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 28 Mart Salı “Bahar Renkleri” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Bahar Renkleri” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Kadıköy’ye gitti.

Nagihan, fuşya rengi pantolon, siyah zemin üzerine çiçekli (empirme) gömlek ve lacivert ayakkabı tercih etti. Çantası beğenilmedi. Genel olarak jüri tarafından kombini beğenildi.

Gizem, turuncu A kesim elbise tercih etti. Elbisesi gelen olarak jüri tarafından beğenildi. Tercih ettiği kumaş çiçekli kalın topuklu ayakkabılar spor bulunduğu için elbise ile uyumlu bulunmadı ve beğenilmedi.

Asena, beyaz zemin üzerine çiçekli şifon elbise üzerine jean ceket ve babet ayakkabı tercih etti. Yapmış olduğu kombin beğenildi. Çantası ile ayakkabının aynı renk olması eleştirildi. Elbisenin astarının uzun olması önerildi.

Didem, kırmızı zemin üzerine beyaz puantiyeli elbise, kırmızı çanta ve beyaz  spor ayakkabı tercih etti. Elbisesi çocuksu bulundu. Elbisesinin şık olmadığı,  sempatik olduğu belirtildi.

Yasemin, fuşya rengi pantolon, beyaz bluz ve çiçekli kumaş ayakkabı tercih etti. Pantolonun rengi solgun durduğu yorumu yapıldı. Saçları özensiz bulundu. Çantası beğenilmedi.

Günün birincisi Asena ve Nagihan olurken en düşük puanı Yasemin aldı.

 

 

 

Gardırop Savaşları 27 Mart Pazartesi “Gelinlik” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ