Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 27 Şubat Pazartesi “Ceket Şıklığı” konsepti 

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın ilk bölümünde, yarışmacılara “Ceket Şıklığı” konsepti verildi. Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı? Yeni gelen yarışmacı kim?

Gardırop Savaşları 27 Şubat Pazartesi “Ceket Şıklığı” konsepti 

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın  ilk bölümünde, yarışmacılara “Ceket Şıklığı” konsepti verildi.

Geçtiğimiz hafta Alina Dotsyn elenmesinden sonra bugün yarışmaya Hazal Yıldız dahil oldu. 19 yaşında, özel bir üniversitede sivil havacılık öğrencisi olan Hazal, çocukluk hayali olan pilotluk mesleğini gerçekleştirmek istiyor. Kızları izlediğini söyleyen Hazal, onların sıradan giyindiğini söyledi. Aklına koyduğunu belirten Hazal, iddialı bir yarışmacı olacak gibi görünüyor.

Yarışmacılar alışveriş için Kadıköy’e gitti. Alışveriş esnasında Hazal, Didem’in arkadaşı olduğunu belirtti.  Didem, Hazal’ın bir tarzı olduğunu ve bu hafta Özge’nin eleneceğini düşündüğünü belirtti. Bu arada alışveriş esnasında Özge’nin ayırttığı ceketin aynısından Hazal’da alınca ikili arasında küçük bir gerginlik oldu.

Gizem, siyah erkek ceket içine mavi gömlek ve siyah sigaret pantolon tercih etti. Üç hafta birinci olan Gizem’in gayet herkesin yapabileceği sıradan bir kombin yaptığı için Ayşe Hanım eleştirdi. Raşit Bey kombinini klasik buldu ve ceket şıklığı olmadığını belirtti. Raşit Bey gömlek yerine dantelli bir büstiyer önerdi. Gül Hanım, pantolonunu proporsiyonuna uygun bulmadı.

Didem, siyah beyaz çizgili etek, mor bluz ve siyah ceket tercih etti. Raşit Bey tercih ettiği parçaların birbiri ile yarıştığını belirtti, sıkıcı bulduğunu ve beğenmediğini söyledi. Gül Hanım, üst kısmını ceket şıklığına uygun olduğunu fakat çizgili etek ile altının çok fazla baskın olduğu için uyumlu olmadığını belirtti. Etek yerine siyah pantolon önerildi. Tercihleri ile şıklığını bozduğu söylendi. Ayşe Hanım, daha yaratıcı olması gerektiğini söyledi.

Seren, siyah beyaz ceket içine kırık beyaz bluz ve siyah pantolon tercih etti. Ayşe Hanım, Seren’e zevkli olduğunu ve seçtiği ceketi sevdiğini belirtti. Bordo çanta tercih etmesi genel olarak beğenildi. Raşit Bey, Seren’in tercih ettiğinini ceket değil de pardesü izlenimi verdiği için pardesü olduğunu ve konsept dışı olduğunu belirtti.

Özge, iç astarı desenli siyah ceket içine beyaz balıkçı yaka kazak ve siyah jean pantolon tercih etti. Aldığı botlar beğenilmedi ve kombine uygun bulunmadı. Parlayan botlar yerine daha sade bot yada loafer tercih etmesi önerildi. Ceketi ve kombini genel olarak beğenildi.

Hazal, iç astarlı desenli siyah ceket içine siyah balıkçı yaka kazak ve antrasit renk jean pantolon tercih etti. Gül hanım, saçının rengini yaşına uygun olması için değiştirmesini önerdi. Ayşe Hanım, çok şık olmasa da düzgün bir kombin yaptığını belirtti. Yapmış olduğu makyaj fazla bulundu ve doğal yapması önerildi. Raşit Bey, jean kesimini beğenmediğini ve daha koyu renk tercih etmesini önerdi ve stiletto ile kombin yapmasını sıkıcı bulduğunu belirtti.

Günün birincisi yeni gelen yarışmacı Hazal olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

Gardırop Savaşları 24 Şubat Cuma “90’lar” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşları 23 Şubat Perşembe “Nedime Şıklığı” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ