Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 27 Mart Pazartesi “Gelinlik” konsepti

Yarışmaya yeni dahil olan Asena ve Ankaralı Yasemin’in performansı nasıl olacak? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı? Gardırop Savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılara “Gelinlik” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 27 Mart Pazartesi “Gelinlik” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın ilk gününde yarışmacılara “Gelinlik” konsepti verildi. Geçtiğimiz hafta Tuğçe’nin elenmesinden ve Seren’in kendi isteğiyle yarışmadan ayrılmasından sonra bu hafta yarışmaya iki ünlü isim dahil oldu. Dansın ve ritmin kraliçesi Asena ile çiftetelli, misket ve eğlencenin prensesi Ankaralı Yasemin yarışmacı olarak Gardırop Savaşları’da. Yarışmacılar alışveriş için Fatih’e gitti.

Evliliğinde her şey çok hızlı geliştiği için gelinlik giymediğini belirten Nagihan, gelinlik giyeceği için çok mutlu oldu. Alışverişte Nagihan’ın olduğu mağazaya gelen Asena ile aralarında evliliğe dair ilginç bir sohbet gerçekleşti.

Nagihan, eşinden ayrıldığını ve evliliği tavsiye etmediğini belirtti. Asena ise Nagihan’ın evliliğinde kötü bir deneyim geçirmesinden dolayı evlilik kurumunu kötülememesini, herkesin evliliğinin aynı olmadığını, hayatında sevdiği biri olduğunu ve o kişiyle evlenmek istediğini belirtti. Buluşma noktasına daha ilk günden geç kalan Asena -1 puan aldı.

Ankaralı Yasemin mor lens kullandığı için Didem tarafından eleştirilince ikili arasında kısa süreliğine bir gerginlik yaşandı.

Günün birincisi tam puan alarak Gizem ve Nagihan olurken diğer üç yarışmacı 14 puan ile ikinciliği paylaştı.

 

 

 

Dansın kraliçesi Asena Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

 

Ankaralı Yasemin Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ