Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 27.01.2017 “Rock Konseri” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Rock Konseri” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 27.01.2017 “Rock Konseri” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Rock Konseri” konsepti verildi.

Aycan, alışveriş esnasında Seren için “Bizi izlemiş gelmiş, ekstra bir şey görmüyorum” yorumunda bulundu. Didem de Aycan ile aynı fikirde olduğunu söyleyerek Seren’i eleştirdi.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah deri büstiyer üzerine trençkot, siyah tayt ve postal tercih etti. Kullandığı zincirler, eldiven ve tasma kolyesi beğenildi. Rock felsefesinin içinde ki her şeyi kullanmışsın yorumunu aldı. Olması gerekenleri kullanmışsın yorumu yapıldı. Raşit Bey trençkotu fazla klasik bulduğunu ve baskılı olmasını tercih ettiğini söyledi.

Aycan, siyah zımbalı deri ceket içine siyah t-shirt, siyah jean pantolon ve postal tercih etti. Aycan, parası yetmediği için çanta almadığını söyledi. Saçı kasik bulundu. Ayşe Hanım tarafından zengin aile kızının rock konserine gider gibisin yorumu yapıldı.  Aycan almış olduğu takıları kaybettiğini söyledi. Aycan, Gizem için “Gizem’in son sayfası olabilir.” yorumunda bulundu ve jüri bu yorumu kendisine sordu.

Seren, siyah deri ceket, siyah baskılı t-shirt, siyah şort ve siyah yırtık çorap ile postal tercih etti. Kullandığı takılar, saçlarının modeli ve çorabının yırtık oluşu konsept için çok doğru bulundu. Jüri tarafından kıyafeti ve her şeyi çok beğenildi.

Gizem, siyah yelek içine siyah ceket, siyah büstiyer, siyah jean pantolon ve postal tercih etti. Göbeği açık olması ve jean pantolonun yırtık olması beğenildi. Raşit Bey Gizem’e son sırada olduğunu hatırlatarak daha iyi giyinmeliydin yorumunda bulundu. Gizem’in yaptığı saç modeli Seren ile aynı olduğu için jüri fark etti.

Fatoş, siyah deri ceket içine siyah atlet, siyah tül etek ve postal tercih etti. Gül Hanım, saçı her zaman ki gibi olduğunu ve rock havasını yansıtmadığı yorumunda bulundu. Fatoş çanta kullanmadı. Eksik bulundu. Parçalarına tek tek bakıldığında konsepte uygun bulundu fakat aksesuarları ve çantası olmadığı için eksik bulundu.

Haftanın puan durumu:

75 Seren

74 Didem

72 Aycan

57 Gizem

54 Fatoş

Fatoş, en düşük puanda olduğu için yarışmadan elendi.

 

Gardırop Savaşları 30.01.2017 “Şişme Mont” Konsepti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ