Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 26.01.2017 “Örgü Şıklığı” Konsepiti

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümde yarışmacılara “Örgü Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 26.01.2017 “Örgü Şıklığı” Konsepiti

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümde yarışmacılara “Örgü Şıklığı” konsepti verildi.

Alışveriş esnasında Gizem ve Aycan arasında araba ödülü ile ilgili tatlı-sert atışma oldu. Gizem, arabayı kazanacağını iddia etti ve “Aycan yanımda ki koltukta oturabilir” dedi. Bunun üzerine Aycan’da, “Gizem fırlatma koltuğunda oturuyor, farkında değil” yorumunu yaptı.

Alışveriş esnasında duygusal anlarda yaşandı. Seren, annesini aradı ve telefonda hasret giderdi. Dedesinin ölümünden sonra aile bireylerinin birbirine daha bağlı olduğunu ağlayarak anlattı.

Seren, siyah süet çorap çizme, siyah şapka, nefti yeşil manto içine krem rengi örgü kazak elbise tercih etti. Kombinin de ki renk uyumu çok beğenildi. Manto üzerine bele kemer takma fikri Gül Hanım tarafından zorlama bulundu. Çantası kombin ile uyumlu olmadığı için beğenilmedi.

Gizem, siyah şapka, siyah uzun bot, siyah çanta, pembe manto içine gri örme kazak tercih etti. Giydiği çorap kalın olduğu için tayta benzetildi. Gizem’in giydiği ve seçtiği kıyafet genel olarak beğenildi. Kullandığı botları kısa olması  gerektiği söylendi. Genel olarak beğenildi.

Didem, kırık beyaz kazak, üzerine kalın açık pembe fitilli mont ve mavi jean pantolon tercih etti. Çantası hiç beğenilmedi ve Ayşe Hanım tarafından hanım teyze çantası benzetmesi yapıldı. Gül Hanım tarafından yapmış olduğu saç sekli ile öğrenciye benzetildi. Genel olarak beğenildi.

Aycan, sarı neon manto içine gri kazak ve kazan içine beyaz gömlek elbise tercih etti. Triko kazağın üzerine metal kemer kullanması beğenildi. Ayşe Hanım mantonun rengi ile botlarını beğenmedi. Kazağın içinden beyaz gömleğin yakasının görünmesi beğenildi. Fakat neon manto, kullandığı kemer, yaka detayı ve botları genel olarak karmaşık bulundu. Raşit Bey üzerinde fazla detay var yorumunu yaptı. Çantası beğenilmedi.

Fatoş, Beyaz gömlek üzerine gri örme kazak ve üzerine siyah manto ile gri bol paça dökümlü pantolon tercih etti. Jüri tarafından yapmış olduğu maskülen tavrı ve kazak içinden yakanın görünmesi beğenildi. Pantolonun duruşu triko olması sebebi ile beğenilmedi. Ayşe Hanım kullandığı parçalarda grinin 50 tonunu kullanmışsın yorumunu yaptı. Raşit Bey, giydiği kazağın kendisini kalın gösterdiği için ve gömleğinin uzun olması sebebi ile eleştirildi.

Günün birincisi 10 puan ile Didem ve Gizem olurken 8 puan alarak en düşük puanı Fatoş aldı.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ