Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 24 Mart Cuma “Sünnet Annesi” konsepti ile haftanın finali

Dansöz Asena ve Ankaralı Yasemin kimin yerine eve girecek? Kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Sünnet Annesi” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 24 Mart Cuma “Sünnet Annesi” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Sünnet Annesi” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Bakırköy’e gittiler.

Bu hafta en düşük puana Tuğçe ve Seren sahip. Tuğçe mi, Seren mi elenecek?  Dün yayınlanan bölümde Seren yorulduğundan bahsetmiş hatta Didem tarafından da bu konu hakkında eleştirilmişti. Seren yorgunluğundan dolayı yarışmayı mı bırakacak? Dansöz Asena ve Ankaralı Yasemin’in 27 Mart Pazartesi gününden itibaren yayınlanacak yeni bölümlerde programa dahil olmaları bekleniyor. Asena ve Yasemin, Tuğçe ve Seren’in yerine mi gelecek?

Alışveriş esnasında Seren, polemik ve entrikalar ile savaşmak istemediğini, ailesini özlediğini ve yarışmadan elenmek istediğini belirtti. Tuğçe, önce terziden çıkmayan elbisesini beklerken süresini doldurdu ve  -1 puan aldı. 1 puanı kesilecek. Sonra aldığı ayakkabıları kaybetti ve mağaza ile terzi arasında gitti geldi, en son olarak ayakkabılarını terzide buldu. Buluşma noktasına geldiğinde yarışma stresine yenik düştü.

Didem, beyaz balık elbisen tercih etti. Ayşe Hanım, elbisesinin nakışını, dikimini ve biçimini çok yanlış bulduğunu belirtti. Gül Hanım da aynı yorumlarda bulundu fakat konsepte uygun bulundu. Raşit Bey, elbisede kullanılan taşların da elbise ile aynı renk olmasını tercih ettiğini belirtti. Ayakkabıları da elbisesine uygun bulundu.

Nagihan, beyaz bir omuzu işlemeli bir elbise tercih etti. Raşit Bey, etek boyunu uzun buldu. Kullandığı takılar beğenildi. Gül Hanım, elbiseyi beğendiğini fakat sırt detayını beğenmediğini belirtti. Ayşe Hanım, arkasındaki tülün çıkıp çıkmadığını sordu. Elbisesi üzerine bol bulundu.

Tuğçe, pudra rengi şifon, üzeri pul ve payet işlemeli bir elbise tercih etti. Ayşe Hanım, etek boyunu uzun buldu ama elbisesini ve kullanılan şifonu çok beğendi. Saçını ortadan ikiye ayırarak yapılan topuzdan dolayı kayın valide saçına benzetildi. Gül Hanım, elbisenin üst kısmından dolayı “Hintli gelin gibisin” yorumunda bulundu. Raşit Bey, elbisenin rengini beğenmedi ve beyaz yada kırık beyaz tercih etmesini önerdi. Rengi konsepte uygun bulmadı.

Gizem, üstü atlet kesim, bel bölgesi işlemeli beyaz bir elbise tercih etti. Raşit Bey, elbisesinin beğendi ve spor buldu. Ayakkabılarını ise fazla dore buldu. Yüzüğü beğenilmedi ve gereksiz bulundu. Gül Hanım, elbisenin üzerindeki damla detayını gereksiz buldu, böldüğünü belirtti ve saçını spor buldu. Ayşe Hanım, da ayakkabı seçimini beğenmedi.

Seren, düz bel bölgesi iki yandan işlemeli beyaz ve arkada şifon olan bir elbise tercih etti. Raşit Bey, işlemeyi sevdiğini fakat şifonun abartılı olduğunu belirtti ve şifonun çıkartılmasını önerdi. Gül Hanım, elbiseyi modern buldu. Saçı hiç beğenilmedi ve sünnet annesine uygun olmadığı yorumunda bulundu. Ayşe Hanım, elbisenin üst kısmını beğendiğini belirtti. Genel olarak jüri tarafından beğenildi.

 

  1. 60 puan ile Didem, 2. 58 puan ile Nagihan, 3. 57 puan ile Gizem oldu ve eleme potasına Seren ile Tuğçe kaldı. Tuğçe en az puanı alarak elendi ve Seren de kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı.

 

 

 

Gardırop Savaşları 27 Mart Pazartesi “Gelinlik” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ