Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 24.01.2017 “Pilot Mont” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Pilot Mont” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 24.01.2017 “Pilot Mont” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Pilot Mont” konsepti verildi. Yarışmacılara alışveriş için Bakırköy’e gitti. Pilot mont günümüzde özellikle de bu yıl moda olan bomber ceket olarak biliniyor.

Pilot mont, 1915 yılında askeri pilotların uçarken soğuktan korunmak için giydikleri bir mont.  1930 yılında moda olan bu montlar 1987 yılında Top Gan filmi Tom Cruise ile birlikte moda akımı haline geldi.

Kızlar bugün yapacakları alışvrişte ayakkabı almayacak ve kendi dolaplarından kullanacaklar.

Bugün alışveriş esnasında Fatoş parasını ödediği halde çantasını mağazada unuttu. Gizem aynı mağazada alışveriş yapıyordu ve geç kalmıştı. Mağaza çalışanları ve dış ses tarafından Fatoş’un çantasını unuttuğu Gizem’e hatırlatılınca, Gizem “Unuttuysa gelsin alsın, zaten 2 puanım kesilecek ve o da benim rakibim” yorumunu yaptı ve çantayı almadı. Toplanma noktasına geç gideceği için jüri tarafından 2 puan düşülecek.

Gizem hazırlık aşamasında bu durumu açıkladı. Yarışmacı arkadaşları tarafından eleştirildiği için de “Kimsenin hiç bir şeyini taşımak zorunda değilim” yorumunda bulundu.

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem, kamuflaj desenli bomber ceket içine siyah A ( çan) form elbise ve siyah opak çorap ile kombinlemeyi tercih etti. Yapmış olduğu kombin ile Ayşe Hanım tarafından Kore’li genç kızlara benzetildi. Gül Hanım tercik ettiği botların rengini beğenmedi siyah kollanmasını önerdi. Raşit Bey ise ceketi elbiseyle değilde jean ile kullanmasını önerdi. Gizem Fatoş’un mağazada unuttuğu çantayı almadığı için jüri tarafından eleştirildi. Ayşe Hanım ise konu ile ilgili “Hayatta iyi insan olmak ve kötü insan olmak kendi seçimimiz.” yorumunda bulundu.

Aycan, siyah parlak kumaş bomber ceket içine beyaz t- shirt ve siyah kalem etek ve siyah stiletto ayakkabı ile tercih etti. Alışveriş esnasında Aycan ve Didem aynı ceketi alınca, Aycan podyumda siyah ceketi kullanmaya karar verdiğini açıkladı. Makyajı ve saçı çok beğenildi. Raşit Bey ceketi uzun olduğu için beğenmedi ve kumaşı parlak buldu. Stiletto kullanmasını da beğenmedi. Gül Hanım, tarafından montun kalıbında problem olduğu yorumu yapıldı. Ayşe Hanım çok beğendi. Bu tarz ceketlerin çok moda olduğunu anlattı ve yapmış olduğu kombini çok beğendiğini tekrarladı.

Didem, asker yeşili bir bomber ceket içine siyah t-shirt ve siyah dar kesim pantolon ve tek bant açık ayakkabı tercih etti. Ayşe Hanım, üst kısmını beğenidi fakat pantolon ile açık ayakkabı yerine bot giymesini önerdi. Gül hanım ve Raşit Bey tarafından beğenildi ve Raşit Bey, Didem’in Kylie Jenner’e  benzediğini söyledi. Bu yarışmada en çok sen değiştin yorumunu aldı.

Seren, gri triko elbisenin üzerine siyah bomber ceket, beline bağladığı kırmızı-siyah ekose gömlek ve asker botu tercih etti. Triko elbise çok revaçta olduğu için çok beğenildi. Ayşe Hanım “bayıldım sana” yorumunu yaptı. Raşit Bey beline bağladığı gömleği zorlama bulduğunu fakat renk kontrastını beğendiğini söyledi. Bomber ceketi çok beğenildi.

Fatoş, sırtı işlemeli siyah bomber ceket içine beyaz t-shirt, siyah pantolon ve önü-arkası açık ayakkabı tercih etti. Yüksek belli jean kullanmış olması ve ceketinin işlemesi beğenildi. Ayakkabısı, açıklıklar sebebi ile beğenilmedi ve kombinin ayakkabısı olmadığı yorumunu aldı. Aksesuar eksikleri olduğu söylendi. Ayşe Hanım özensiz buldu.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı Fatoş aldı.

 

 

Gardırop Savaşları 23.01.2017 “Kız Kıza Buluşma” Konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ