Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 23 Şubat Perşembe “Nedime Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Nedime Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 23 Şubat Perşembe “Nedime Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın dördüncü günü bölümünde, yarışmacılara “Nedime Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişi için Bakırköy’e gitti.

Özge’yi aksilikler üst üste kovaladı. İstediği elbiseyi alamadı ardından aldığı elbiseye uygun ayakkabı bulamadı. Parası kalmadığı için de takı alamadı. Kendi parası ile almak istedi fakat kural gereği kendi parasını kullanamadı.

Seren, aldığı çiçekler ile aranjman yaparken patentini aldığını belirtti. Arkadaşları arasında mizah konusu oldu. Seren bu konu ile ilgili alındı ve kendisi ile dalga geçildiğini düşündüğünü söyledi. Gizem ve Didem, Seren’den önce kulisten ayrıldı. Seren, aniden ağlamaya başladı ve odasına gitmek için merdivenlerden çıkarken Didem, Seren’in yolunu kesmek için elini duvara yasladı. Seren, Didem’in kolunun altından geçmek istedi fakat o anda Didem’in ayağı kaydı ve merdivenlere düştü.

Podyuma ilk olarak Alina çıktı. Alina, altı somon rengi üst kısmı beyaz üzerine işlemeli elbise tercih etti. Saçını toplama şekli, makyajı ve ayakkabısı beğenildi. Fakat elbisesinin üst bölümü ile alt bölümünün birleştirilmesinde hatalar olduğu söylendi. Gül Hanım, düşük puanları olduğu için eleme potasına girebileceğini söyledi.

Seren, bebe mavisi elbise tercih etti. Hazırladığı aranjmanları jüriye verdi. Zarif ve şık bulundu. Ayakkabısı günlük ve elbisesi uzun bulundu. Saçına takmış olduğu gerçek çiçekler beğenildi. Genel olarak jüri tarafından beğenildi.

Gizem, Seren ile arasına mesafe koyacağını söyledi. Podyuma Seren çağırıldı. Jüri önünde ikili arasında tartışma yaşandı. Gizem, kamera arkası ve kamera önünde Seren’in farklı olduğunu belirtti. Pudra rengi saten şantuk elbise tercih etti. Elbisenin bel bölümündeki kemerin oturmaması eleştirildi. Jüri tarafından kemer köprüleri kesildi. Saçı ve makyajı beğenildi.

Didem, mavi renk iki parça elbise tercih etti. Didem de Gizem gibi Seren’in kamera arkası ile önünde farklı olduğunu belirtti. Raşit Bey, son zamanlarda Didem’in çok zayıfladığını ve tercih ettiği kıyafetin kendisine yakıştığını söyledi. Fakat etek boyunun uzun olmasından dolayı puan kıracağını belirtti. Didem’in elindeki nergis çiçekleri güzel koktuğu için jüri aldı. Ayşe Hanım, elbisesinin nedime konseptine uygun olmadığını belirtti. Gül Hanım, spor buldu.

Özge, bugün geç kaldı ve bir puanı silinecek. Mavi renk elbise tercih etti. Ayşe Hanım, elbisesinin renk ve model olarak konsepte uygun olduğunu fakat üst kısmının güllü işlemeli olmasını eleştirdi. Saçındaki ve bileğindeki aksesuarları kendi yaptığını belirtti, jüri tarafından beğenildi. Gül Hanım, tarafından elbisesinin üst kısmının nakışlı olması demode bulundu. Özge de etek boyu sebebi ile eleştirildi.

Günün puan durumu ;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ