Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 23 Mart Perşembe “Kırmızı Star Parçan” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Kırmızı Star Parçan” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 23 Mart Perşembe “Kırmızı Star Parçan” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Kırmızı Star Parçan” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Maltepe’ye gitti. Alışveriş sonrası toplanma noktasına beşini olarak gelen Nagihan’a 60 şınav çekti. Dün yayınlanan bölümde Seren, sonuncu geldiği için acı biber yemiş, Pazartesi günü sonuncu gelen Didem ise yoğurt dolu kasede ellerini kullanmadan ağzı ile çeyrek altın aramıştı. Bugün Didem ve Seren arasında tartışma yaşandı. Seren, yorulduğunu ve gitmek istediğini belirtti. Didem ise bunu her Perşembe ve Cuma yaptığını iddia etti.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah üzeri beyaz çizgili bluz, lacivert çanta, siyah loafer ayakkabı ve kırmızı pantolon tercih etti. Ayşe Hanım, kombinini beğendiğini ve siyah loafer ayakkabı yerine beyaz sneaker önerisinde bulundu. Gül Hanım, aynı yorumlarda bulunarak yazlık olduğu için siyah ayakkabı tercihini beğenmedi ve kışlık buldu. Makyajı da kışlık bulundu. Raşit Bey, beyaz ayakkabı kullanmamasını eleştirdi.

Tuğçe, siyah kolları şifon bluz, siyah şort, çorap ve ayakkabı ile kırmızı çanta tercih etti. Gül Hanım, çok fazla kışlık bulduğunu, yaratıcılık göremediğini ve beğenmediğini belirtti. Raşit Bey bluzunu beğenmediğini belirtti ve şort yerine tayt önerisinde bulundu. Çantası için de feci kötü bir çanta yorumunda bulundu. Ayşe Hanım, hayatında gördüğü en anlamsız kıyafetlerden olduğunu ve zevksiz göründüğünü belirtti. Bu sen değilsin yorumunda bulunuldu.

 

 

Gizem, kırmızı mini elbise, siyah ayakkabı ve çanta, siyah beyaz puantiyeli fular tercih etti. Raşit Bey, kombinin de yanlış bir şey olmadığını belirtti. Fuları takmak olsun diye taktığını söyleyerek, hava yolu şirketi çalışanı gibi olduğunu belirtti. Üniformaya benzetildi ve sürekli stiletto kullanması eleştirildi. Gül Hanım, kombininin olmadığını belirtti. Çantası kışlık bulundu ve üzerinde bir parçasının eksik olduğu yorumu yapıldı. Ayşe Hanım, bir müddet A kesim elbise almamasını rica ettim.

Seren, siyah üzerine çiçek desenli elbise, siyah çanta ve loafer ayakkabı ile kırmızı kaban tercih etti. Ayşe Hanım, elbisesinin deseni çok beğendiğini fakat üzerine kaban almasını eleştirdi. Kaban yerine trençkot önerisinde bulundu. Gül Hanım, güzel desenler tercih ettiği için “Desenerin kraliçesi” yorumunda bulundu. Çok kışlık olduğu ve sonbahar kıyafetleri tercih ettiği söylendi. Raşit Bey, elbisesini beğendi fakat ayakkabılarını beğenmedi ve çantasını enteresan buldu.

Nagihan, kırmızı pantolon, siyah çanta, beyaz üzeri siyah desenli bluz ve pudra rengi sneaker ayakkabı tercih etti. Raşit Bey, pantolonun kırmızısını beğenmedi ve soluk buldu. Spor ayakkabı ile kombini beğenmediğini belirtti ve pudra rengi ayakkabı kullanmasını eleştirdi. Gül Hanım ise ayakkabı renginden ziyade bluzun çok beyaz olduğunu ve kırık beyaz olmasının daha güzel olacağını belirtti. Pantolon kalıbı beğenilmedi. Ayşe Hanım, pudra rengi ayakkabı yerine beyaz sneaker önerisinde bulundu. Çantası beğenilmedi.

 

Günün birincisi Didem olurken en düşük puanı alan Tuğçe oldu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ