Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 23.01.2017 “Kız Kıza Buluşma” Konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Kız Kıza Buluşma” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 23.01.2017 “Kız Kıza Buluşma” Konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Kız Kıza Buluşma” konsepti verildi. Geçen hafta Fatma’nın elenmesinden sonra bu hafta yarışmaya Seren Yılmaz dahil oldu. Seren 24 yaşında, yarışmaya Antalya’dan katılıyor. Grafik Tasarımcı, şu anda evden serbest olarak çalışmıyor. Modayı takip etmeyi seviyor.

Alışveriş esnasında yeni yarışmacı Seren; Aycan hakkında “Aycan’dan Antalya’da bir sürü var”, Gizem hakkında “Sinsi duruşun var, sanki her an birini uçurumdan atacak gibi duruyorsun” ve Didem hakkında da “sinirli olduğunu ve kızgın maşa ile vuracak gibi duruyor” yorumlarını yaptı.

Podyuma ilk olarak Aycan çıktı. Aycan, mavi jean pantolon, kahve tonlarında balıkçı yaka triko kazak, gri ceket ve siyah stiletto ayakkabı tercih etti. Gene olarak jüri tarafından beğenildi. Gül Hanım, ayakkabılarının süet olmasını eleştirdi. Raşit Bey ise siyah yerine acı kahve ayakkabı kullanmasını tercih ettiğini belirtti.

Gizem, koyu kahve deri çizme, bordo yarım balıkçı yaka triko elbise, üzerine güderi açık kahve tonlarında trençkot ve renkli şal tercih etti. Raşit Bey şalın kullanım şeklini zorlama buldu. Ayşe Hanım da şalı bağlama şeklini beğenmedi. Elbise ve trençkotun aynı boyda olmaması jüri tarafından eleştirilirken genel olarak beğenildi.

Fatoş, siyah pantolon, siyah ip askılı bluz üzerine kışlık panço şal tercih etti. Gül Hanın, şalın üzerine kemer uygulamasını çok beğendi. Üzerinde ki kıyafetlerin kumaş lisanı aynı olmadığı için Ayşe Hanım tarafından eleştirildi. Raşit Bey genel olarak kombinini ve bot tercih etmiş olmasını beğendi.

Didem, somon rengi kaban içine siyah balıkçı yaka triko kazak ve gri dökümlü pantolon tercih etti. Pantolon üzerinden ki ip kemeri jüri tarafından çıkartıldı. Raşit Bey siyah kazak tercih etmesini keskin buldu daha açık bir renk tercih etmesi gerektiğini söyledi. Genel olarak kombini, saç ve makyajı beğenildi. Çantası duruş itibari ile çok kötü olduğu için eleştirildi.

Seren, siyah pantolon, gri üzerine siyah puantiyeli bluz ve siyah denizci kabanı tercih etti. Genel olarak yapmış olduğu kombin ve çanta tercihi ile jüri tarafından beğenildi.

Seren, rakiplerine çok sert eleştiri yaptığı için ilk günden dikkatleri üzerine çekti.

Günü birincisi yeni yarışmacı Seren olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ