Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 22 Şubat Çarşamba “Manto Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın üçüncü günü bölümünde, yarışmacılara “Manto Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 22 Şubat Çarşamba “Manto Şıklığı” konsepti

20 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde yarışmacılara “Straplez Elbise” konsepti verildi. En yüksek puanı Gizem alırken en düşük puanı Alina ve Özge aldı.

21 Şubat Salı günü yayınlanan bölümde yarışmacılara “Yüksek Bel Pantolon Şıklığı” konsepti verildi. En yüksek puanı Seren ve Özge alırken en düşük puanı Didem aldı.

 

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın üçüncü günü bölümünde, yarışmacılara “Manto Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişi için Nişantaşı’na gitti.

Özge çocukluğunda annesinin, babasından şiddet gördüğünü anlattı. Ayrılmalarından sonra annesi ile görüşmek istediğini fakat babasının bu görüşmeye karşı olduğunu anlatan Özge göz yaşlarına hakim olamadı. Bir gün annesi ile olan buluşması sonrası babasından dayak yediğini ve annesinin yaşadığı evin bahçesine bırakıldığını anlattı. Annesi ile ilişkisinin de iyi olmadığını anlatan Özge annesinin onu terk ettiğini ve görüşmek istemediğini anlattı.

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem simli siyah elbise üzerine bej renk manto tercih etti. Gül Hanım, gece ile gündüz arasında olduğunu belirtti. Manto, saç ve makyajı gündüz kombini, çanta, elbise, çorap ve ayakkabısı ile gece kombini olduğunu söyledi. Genel olarak jüri tarafından beğenildi. Raşit Bey çantasını eleştirdi ve kombine göre klasik olduğunu belirtti.

Didem, siyah İspanyol paça pantolon ve volanlı gömlek üzerine mor manto tercih etti. Raşit Bey, çok detaylı olmasını eleştirdi ve gidişatını iyi görmediğini söyledi. Gül Hanım ve Ayşe Hanım genel olarak beğendiklerini belirttiler. Didem’in tercih ettiği pantolon paçasından dolayı sert eleştirildi.

Alina, siyah şapka, siyah elbise üzerine turuncu manto tercih etti. Genel olarak jüri kıyafetinin klasik olduğunu fakat bu kombinin manto ile uyumlu olmadığı belirtildi. Raşit Bey file çorap kullanmasını önerdi. Mantoda ise turuncu yerine deve tüyü ve acı kahve rengi önerdi. Çantası beğenildi. Şapkası zorlama bulundu.

Özge, beyaz bluz, antrasit pantolon ve açık pembe manto tercih etti. Pantolonun paça kesimi kısa olduğu için eleştirildi. Renk uyumu beğenildi. Fakat tercih ettiği parçaların kumaş lisanı farklı olduğu için eleştirildi. Raşit Bey kendisine sigaret pantolon kullanmasını önerdi. Arada kalmışsın yorumunu aldı.

Seren, siyah pantolon ve kazak üzerine deve tüyü manto tercih etti. Leopar ayakkabı kullanmış olması beğenildi. Genel olarak jüri tarafından güzel yorumlar aldı ve beğenildi. Gül Hanım, bu kombinden ayakkabısının siyah olmasını yada mantosunun siyah olmasını tercih ettiğini belirtti. Ayşe hanım, kombinin de eleştirecek bir şey yok yorumunda bulundu.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı alan Özge oldu.

Seren ve Gizem bugün giydikleri kombinlerini sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşarak bir takipçilerine hediye edeceklerini belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ