Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 22 Mart Çarşamba “Şifon Bluz” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Şifon Bluz” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 22 Mart Çarşamba “Şifon Bluz” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Şifon Bluz” konsepti verildi.

Podyuma ilk çıkan Didem oldu. Didem, siyah pantolon, siyah çanta, siyah stiletto ve  fıstık yeşili şifon bluz tercih etti. Ayşe Hanım, pantolonunun paçasını kısa bulduğunu ve çantasını da bu kombin için çok sevmediğini belirtti. Gül Hanım, bluzu tenine uygun bulduğunu ve pantolonu sevmediğini çünkü bacak boyunu kestiğini belirtti. Raşit Bey tercih ettiği pantolon yerine bol paça krep pantolon ve hasır çanta önerisinde bulundu.

Tuğçe, beyaz volanlı bluz ve siyah asimetrik kesim mini etek, kırık beyaz stiletto ve siyah çanta tercih etti. Raşit Bey, bluzunun fazla katlı olmasını eleştirdi ve omuzların düşük olduğunu belirterek vatka kullanmasını önerdi. Etek ile gömleği uyduramadığını söyledi, hiç beğenmediği ve rüküş bulduğunu belirtti. Gül Hanım, bluzun romantik eteğin ise seksapel olduğunu belirtti. Yakasındaki siyah kuşağı beğendiğini belirtti. Siyah beyaz tercihi beğenildi ama şık bulunmadı. Ayşe Hanım, çok şaşırdığını ve sanki ilk gün gelmiş gibi çok kötü olduğunu söyledi. Üzeri çok hareketli olduğu için altının düz olması gerektiği belirtildi.

Nagihan, beyaz bluz, kırmızı-beyaz etek ve üzerine bej rengi manto tercih etti. Ayşe Hanım, beğendiğini ve kırmızı ile bej rengin uyumlu olduğunu söyledi. Manto yerine pardesü önerisinde bulundu. Gül Hanım, eteğini beğendiğini fakat çantasını yanlış tuttuğunu ve sapı ile kullanması gerektiğini belirtti. Manto ile ayakkabısının aynı renk olmasını eleştirdi. Raşit Bey, brokar kumaştan olan eteği beğendiğini belirtti ve ayakkabı rengini biraz daha koyu renk tercih etmesi önerisinde bulundu.

Seren, siyah ayakkabı ve çanta, siyah ceket içine pudra rengi dantel detaylı bluz ve siyah pantolon tercih etti. Raşit Bey, pudra tonlarında ki bluz tercihini beğendiğini ve en çokta siyah ceketini beğendiğini belirtti. Tek düğmeli olması, maskülen duruşu ve ceket kolunun kıvrılmasını sevdiğini belirtti.  Gül Hanım, mevsime uygun bulmamakla birlikte kışlık bulduğunu ve şık bulmadığını belirtti. Jean pantolon ve hırka önerisinde bulundu ve saçlarını toplamasını belirtti. Ayşe Hanım, çok klişe olduğunu belirtti. Herkesin yapabileceği ve yaratıcılık gerektirmeyen bir kombin olduğunu söyledi.

Gizem, siyah çanta ve ayakkabı, siyah beyaz ve mor çizgili bluz ile siyah pantolon tercih etti. Ayşe Hanım, bluzu beğendiğini fakat kombinin klişe olduğunu ve yaşından büyük bir kombin olduğunu belirtti. Ama tercih edeceği ve giyebileceği bir kombin olduğunu belirtti. Gül Hanım, yaşına uygun olmadığını ve kışlık bir kombin olduğunu belirtti. Siyah yerine beyaz pantolon ve siyah stiletto yerine beyaz spor ayakkabısı önerisinde bulundu. Raşit Bey, kombinde bir yanlışlık yok ama yaşından büyük olması ve kombinde de ilham verici bir şeyin olmamasından eleştirildi.

Günün birincisi Didem ve Nagihan olurken en düşük puanı Tuğçe aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ