Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 21 Nisan Cuma Final Serisi “Nişan Şıklığı” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşları’nda son 6 bölüm. Bugün hangi iki isim elenecek? Haftanın birincisi kim oldu? Pazartesi günü yarışmaya kimler dahil olacak? Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Nişan Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 21 Nisan Cuma Final Serisi “Nişan Şıklığı” konsepti ile haftanın finali

FOX TV’de ekrana gelen moda yarışması Gardırop Savaşları‘nın sezon finaline sadece bir hafta kaldı. Yarışma önümüzdeki hafta sezon finali yapacak. Gelelim bugüne; Dün yayınlanan bölümde jüri bugün iki kişinin eleneceğini belirtti. Bugün haftanın finali yapılacak ve bu hafta yarışmadan iki kişi elenerek hayallerine veda edecek. Peki bu iki isim kim olacak? Fatoş Kabasakal mı? Luvrita Leila Marsel mi? Yoksa her iki yarışmacı birden mi elenecek? Su Sümeyye Engin hangi yarışmacının yerine gelecek?

Bugün yayınlanan bölümde yarışmacılara “Nişan Şıklığı” konsepti verildi. Gardırop Savaşları yarışmacıları araba ödülü için bugünde kıyasıya yarıştı ve kendi nişanları için Bakırköy’e alışverişe gitti.

Podyuma ilk çıkan Gizem seçtiği elbise ile jüri tarafından oldukça sert eleştirildi ve gidebileceği yönünde yorum yapıldı.

Luvrita podyuma çıktığında, dün Asena’nın almış olduğu puanları eleştirince jüri ile tartışmaya girdi. Luvrita, Asena’nın tüm jüri üyelerinden birer puan alması gerektiğini belirtti. Jüri Asena’ya dün neden ikişer puan verdiğini açıklamak zorunda kaldı. Ağlayan Luvrita, sinirlenerek podyumu terk etti ve diskalifiye oldu.

Asena‘nın giydiği elbise, arkadaş nişanı ve mezuniyet için daha uygun bulundu. Kendi nişanı için uygun bulunmadı.

Fatoş‘un tercih ettiği elbise renk seçimi ile nişana giden konuk gibi olduğu ve kendi nişanı için uygun olmadığı belirtildi.

Aycan‘ın mor elbise tercihi çok ağır bulundu. Şık bir davet için daha uygun bulundu. Elbisesi renk itibariyle kışlık bulundu fakat diğer tüm yarışmacıların elbiselerine göre en çok Aycan’ın elbisesi beğenildi.

Bu hafta ilk elenen isim, diskalifiye olan Luvrita oldu. Haftanın 1. 61 puan ile Aycan, 2. 57 puan ile Gizem, 3. 56 puan ile Asena oldu.  İkinci elenen isim ise en düşük puanı alan Fatoş Kabasakal yarışmaya veda etti.

 

 

Gardırop Savaşları sezon finali gala fotoğrafları! İşte finalden görüntüler

 

Gardırop Savaşları Su Sümeyye Engin kimdir?

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gizemci dedi ki:

    gizem elenirse gardırop savaşları bnmiçin biter lan kızın emeğivar gizemde gitsin geri gelsin niye aycana 2. ans verildiki elendi o eğer gizem elenirse yeniden gelsin

BİR YORUM YAZ