Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 2 Mart Perşembe “Diz Altı Etek” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Diz Altı Etek” konsepti verildi. Jüri, yarışmacılara ne yorumda bulundu? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 2 Mart Perşembe “Diz Altı Etek” konsepti

FOX TV’de her gün öğlen kuşağında ekrana gelen moda yarışması Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın dördüncü günü bölümünde yarışmacılara “Diz Altı Etek” konsepti verildi.

Yayınlanan yeni tanıtımda Gizem’in, Hazal’a yarışmada güçsüz olanları elemesi gerektiğini ile ilgili taktik vermesi dikkat çekiyor. Hazal, Özge’nin eleneceğini düşündüğünü söylüyor. Özge’de ağlayarak her ne kadar gitmek istemediğini belirtse de o da kendisinin eleneceğini düşündüğünü belirtiyor.

Hazal’ın geldiği günden beri kuliste Didem ile aralarında şakalaşmalar devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde Didem ile Hazal arasında köpük ve ruj şaka malzemesi oldu. Didem’in, Hazal’a köpük sıkması sonucu Hazal’da kendisine ruj ile karşılık verdi ve olanlar oldu. Didem bu durum karşısında oldukça öfkelendi.

 

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah kalem etek, bej rengi balıkçı yaka kazak ve üzerine renkli kaban tercih etti. Ayşe Hanım, kombinini genel olarak beğendiğini fakat stiletto kullanması ile tercih ettiği çantanın evrak çantasına benzemesinden dolayı eleştiride bulundu. Gül Hanım, stiletto yerine bot önerisinde bulundu. Raşit Bey, kabanın spor olduğunu söyledi ve seçtiği parçalar arasında uyumsuzluk gördüğünü belirtti.

 

Özge, beyaz bol kazak, parlak kumaştan koyu renk etek ve siyah bot tercih etti. Raşit Bey, tercih ettiği gözlüklerin onu çok değiştirdiğini belirtti. Asimetrik detayları olan eteği vücut tipine uygun olduğunu ve onu ince gösterdiğini söyledi. Genel olarak yapmış olduğu kombin, saç ve makyajı jüri tarafından çok beğenildi. Sadece eteğinin kumaş kalitesi eleştirildi.

 

Hazal, siyah üzeri çiçekli bluz, siyah etek ve üzerine siyah manto tercih etti. Gül Hanım, gömleğini beğendi. Çantası sönük ve ayakkabıları ise çok abiye bulundu. Raşit Bey, sıkıcı bulduğunu ve gömleğinin yemeni desenini andırdığını belirtti. Mantosunun kombine uygun olmadığını söyledi. Parçaları tet tek güzel bulundu fakat yanlış etek tercih etmesi sonucu uyumsuzluk olduğu belirtildi.

 

Gizem, beyaz balıkçı yaka kazak, siyah simli pliseli etek ve kırmızı manto tercih etti. Raşit Bey, eteğin simli olmasını sevmediğini belirtti. Çantası beğenilmedi.Gül Hanım, kazağı kalın olduğu için eteğin içine sokmamasını önerdi. Çorapsız olması eleştirildi. Ayşe Hanım ise bir tek mantosunu sevdiğini belirtti. Eteğine göre kombin yapmadığı için eleştirildi.

 

Seren, gri kazak, lacivert büzgülü etek ve siyah manto tercih etti. Ayşe Hanım, çantasını hiç beğenmediğini ve çok kötü bulduğunu söyledi. Tercih ettiği parçalar genel olarak jüri tarafından beğenildi. Eteğin belini kıvırdığı için karnının çıkmış olması ve kazağının kendisine büyük olmasından dolayı Gül Hanım tarafından eleştirildi.

 

Günün birincisi 17 puan ile Seren olurken en düşük puanı Hazal aldı.

Gardırop Savaşları 27 Şubat Pazartesi “Ceket Şıklığı” konsepti 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ