Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 18 Nisan Salı Final Serisi “Mini Elbise” konsepti

Gardırop Savaşları’nda son 9 bölüm. Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı? Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Mini Elbise” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 18 Nisan Salı Final Serisi “Mini Elbise” konsepti

FOX TV’de ekrana gelen moda ve tarzların konuştuğu Gardırop Savaşları yarışmasında dün yayınlanan bölümünde sezon finalinin yapılacağı duyurulmuş, eski yarışmacılardan  Luvrita Leila Marsel  ve Aycan Demirci yarışmaya yeniden dahil olmuştu.

Yarışma 9 bölüm sonra sezon finali yaparak ekrana veda edecek. Yarışmacılar bugün “Mini Elbise” konsepti için kıyasıya yarışacak. Dünün birincisi olan Aycan Demirci, yarışmanın ödülü olan arabanın anahtarını almaya hak kazanmış ve boynuna asmıştı. Bakalım bugün de birinciliğini koruyabilecek mi? Yoksa anahtarın sahibi başka biri mi olacak?

 

Yarışmacılar mini elbise şıklığı ile podyuma çıkarak defile yaptılar. Podyumda mini elbise ile en yüksek puanı kim alacak? Yarışmacılar alışveriş için bugün Osmanbey’e gittiler.

Yarışmacılara jüri tarafından bugün oldukça sert eleştirildi ve çok düşük puanlar aldılar. Günün birincisi Asena ve Gizem olurken en düşük puanı alan ise Luvrita oldu. Büyük ödülün anahtarı, bugün puan eşitliği olduğu için sahipsiz kaldı.

 

 

 

 

Gardırop Savaşları 19 Nisan Çarşamba Final Serisi “Desenli Pantolon” konsepti

 

 

Gardırop Savaşları 17 Nisan Pazartesi Final Serisi “Dans Gecesi” konsepti

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ