Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 18.01.2017 “Spor Ayakkabı” Konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Spor Ayakkabı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 18.01.2017 “Spor Ayakkabı” Konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Spor Ayakkabı” konsepti verildi. Yarışmacılar kombinlerini oluşturmak için alışverişe Yeşilköy pazarına gittiler.

Gardırop Savaşları evine Güzellik Uzmanı Şems Aslan konuk oldu ve yarışmacılara güzellik ipuçları verdi. Doğal ürünlerden makyaj temizleme ve peeling yapımını gösterdi.

Podyuma ilk olarak Fatoş çıktı. Fatoş siyah-beyaz spor ayakkabılarını, siyah triko elbise ve kırmızı bronz bomber ceket ile tercih ederek kullandı. Jüri tarafından çantası, ne küçük ne büyük ne de spor, arada sıkışmış kalmış yorumunu aldı ve beğenilmedi. File çorap üzerine ikinci bir çorap ile üst üste çorap giymiş olması Gül Hanım tarafından beğenilmezken Raşit Bey tavrını beğendi. Kullandığı triko elbisede karnı ortaya çıktığı için Ayşe Hanım korse kullanmasını önerdi. Spor ayakkabısı fazla detaylı bulundu.

Aycan, siyah bez spor ayakkabılarını, kırmızı balıkçı yaka triko kazak, ekose siyah-beyaz etek ve gri kaban ile tercih ederek kullandı. Kombininde ki renk uyumu beğenildi. Çorap giymediği için eleştirildi. Ayakkabıları bez olduğu için yazlık bulundu. Gül Hanım saçlarını kesmediğin müddetçe her gün 1 puan düşüreceğini söyledi. Genel olarak beğenildi.

Fatma,  kahve tonlarında spor ayakkabılarını, hardal rengi triko elbise üzerine kot gömlek elbisesinin önünü bağlayarak kullanmayı tercih etti. Yapmış olduğu kombin ile mevsime uygun bulunmadı. Fatma’nın ayakkabıları kendisine büyük bulundu. Çorapsız olması  ve özellikle kaban almaması eleştirildi. Raşit Bey Fatoş’a bu ne hal, bu kafa ile gidersen elenebilirsin, durumun hiç iyi değil yorumunu aldı. Ayşe Hanım yarışmaya neden asılmadığının sordu. Fatma kafasının karıştığını söyledi.

Gizem düz beyaz spor ayakkabılarını, gri uzun etek, beyaz bluz ile gri kalın şal kullanmayı tercih etti. Bluzu, kumaşının ince olması sebebi ile yazlık bulundu. Yapmış olduğu kombin spor şık bulundu. Eteğinin kesimi beğenildi. Gri ve beyaz kombininde ki renk uyumu ve tercih etmiş olduğu bordo renk deri çanta beğenildi.

Podyuma en son olarak Didem çıktı. Didem önü metal detaylı beyaz spor ayakkabılarını, beyaz gömlek üzerine gri triko bol bir elbise ile kombinlemeyi tercih etti. Ayakkabısını önünde olan metal detay ve şapkasının üzerinde ki ponpon gereksiz bulundu ve beğenilmedi. Turuncu renk çanta Raşit Bey tarafından beğenildi fakat formu alakasız bulundu. Ayşe Hanım çanta tercihini beğenmedi.

Kuliste Didem ve Fatoş arasında tartışma çıktı. Didem, Fatoş’a yarışmadan sıkıldın mı diye sordu ? Madem sıkılacaktın neden Adana’dan kalkıp geldin diye sordu. Fatoş daha cevap veremeden Didem üzerine gidince Fatoş kızdı ve kalktı.

Tarışma anını jüri yarışmacılara sordu. Gizem, Didem sivri dilli olduğu için Fatoş’ta onu tanımadığı için alındı, yorumunda bulundu. Fatoş, Didem üç gündür üzerime geliyor, mizacı ve üslubu hiç bana göre değil yorumunu yaptı.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Fatma aldı. 

 

Gardırop Savaşları 19.01.2017 “Dağda Mangal Partisi” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ