Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 17 Şubat Cuma “Kış Gelini” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Kış Gelini” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 17 Şubat Cuma “Kış Gelini” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Kış Gelin” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişi için Fatih ’e gitti.

Kuliste yine Seren ve Emine arasında tartışma yaşandı. Seren, Emine’nin kuaför sırasının geçmek üzere olduğunu söyleyince ikili bugünde tartıştı. Emine, “Seren’in jüriye oynadığını düşünüyorum, minik bir kedi gibi ve Seren’in yaptıkları bana yapmacık geliyor” yorumunda bulundu. Sonra Emin’e Didem’le de tartıştı. Didem, Emine’nin Seren’e karşı objektif olmadığını ve onu sevmediği için bu şekilde konuştuğunu belirtti. Didem, Emine’nin artık oturduğu kuaför koltuğundan kalkması gerektiğini söyleyince ikili arasında tekrar gerginlik çıktı. Didem, “Emine fragmanda gözükmeye çalışıyor” yorumunda bulundu ve ortalık daha da gerildi. Emine’de bu sözün karşısında oldukça ağır konuştu ve “Benim hayatta ki tek amacım televizyonlarda boy göstermek değil” söyleminde bulunca diğer yarışmacıların da tepkisini aldı.

Alina, Ukrayna’da kız isteme merasimi olmadığını, sadece ailelerle yemek yendiğini ve bu yemekte büyüklere, gençlerin evlenmek istediklerini ve onay aldıklarını anlattı.

Podyuma ilk olarak Alina çıktı. Ayşe Hanım, gelinlikte seksilik beğenmediğini ve önündeki dekoltesinin fazla olduğunu söyledi. Gül Hanım, saçını alaturka bulduğunu belirtti. Makyajı beğenildi. Raşit Bey, gelinliğin üzerinde ki kabarık çiçeklerin bu yıl trent olduğunu söyledi. Dekoltesi hariç gelinliği beğenildi.

Podyuma ikinci olarak Gizem çıktı. Raşit Bey, bu yıl gelinlerde işlemenin çok moda oldu belirtti ve bu kadar işlemenin gelinlik için çok fazla ve süslü bulduğunu söyledi. Gül Hanım, bel bölgesinde ki parçayı sevmediğini belirtti. Ayşe Hanım, işlemeyi sevmediğini ve fazla bulduğunu belirtti.

Üçüncü olarak podyuma Seren çıktı. Jüri üyeleri Seren’den daha farklı bir model beklediklerini belirtti. Gül hanım, gelinliğin kol bölgesindeki danteli sevmediğini söyledi. Ayşe Hanım, bu gelinliği kendisine yakıştıramadığını ve ikinci evlilikte tercih edilmesi gerektiğini belirtti. Raşit Bey ise çok şaşırdığını ve bu gelinliği kendisine dar olduğunu söyledi. Seren, “Ben giderim” yorumunda bulundu ve yarışmanın psikolojisini kaldıramadığını söyledi ve ağladı.

Dördüncü olarak podyuma Emine çıktı. Jüri kendisine Seren hakkında söylediklerini sordu. Raşit Bey, tercih ettiği gelinliğin vücut yapısına uymadığını söyledi. Yaka kesimi ve tarzı beğenilmedi. Dantel işi olması sebebi ile iç çamaşırı görümünde olması eleştirildi. Saçı beğenilmedi.

Son olarak podyuma Didem çıktı. Ağır makyaj yaptığı için eleştirildi. Çok fazlı nakış olan gelinlikte taç fazla bulundu. Kürk etol kullanması çizgi film kahramanlarına (Pamuk Prenses ve Karlar Kraliçesi) benzetildi. Raşit Bey, son olarak gelinlik alacaklar için ipuçları verdi her gelinliğe yanları dilimli duvak kullanılmaması gerektiğini belirtti.

Haftanın ;

1. 63 puan ile Gizem

2. 59 puan ile Didem

3. 52 puan ile Alina

Emine ve Seren eleme potasına çıktı. Haftanın en düşük puanını alan Emine yarışmadan elendi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ