Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 17 Nisan Pazartesi Final Serisi “Dans Gecesi” konsepti

Gardırop Savaşları’nda son 10 bölüm. Sezon finali için Luvrita Abdulkalıkova ve Aycan Demirci yarışmaya dahil oldu. Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Dans Gecesi” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 17 Nisan Pazartesi Final Serisi “Dans Gecesi” konsepti

FOX TV’de ekrana gelen moda ve tarzların konuştuğu Gardırop Savaşları yarışmasında bugünden itibaren final serisi başladı.

Yarışma 10 bölüm sonra sezon finali yaparak ekrana veda edecek. Eğer kanal tarafından herhangi bir yayın değişikliği yapılmazsa yarışma 28 Nisan Cuma günü sezon finali yapacak. Geçtiğimiz hafta Nagihan Karadere ve Tuğçe Dural’ın elenmesinden sonra bu hafta final serisi için Gardırop Savaşları’na, yarışmaya iz bırakmış iddialı eski iki yarışmacı Luvrita Leila Marsel ve Aycan Demirci dahil oldu.

Gardırop Savaşları’nın bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Dans Gecesi” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Taksim’e gitti. Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı’nın iş seyahati sebebi ile Fatih Ürek konuk jüri üyesi olarak programa katıldı.

Final serisinde Çağla Şikel, Özlem Yıldız ve Sefa Doğanay‘ı da izleyeceğiz. Bu hafta Fatoş Kabasakal’ın elenmesi ve yerine Su Sümeyye Engin’in yarışmaya dahil olması bekleniliyor.

İşte final serisi ile ilgili iki yeni tanıtım;

 

Bugün yayınlanan bölümde Luvrita Hip Hop dansı, Asena Oryantal, Fatoş Salsa dansı, Gizem Flamenko dansı ve Aycan Hint dansı yaparak performanslarını sergilediler. Günün birincisi 10 puan Aycan olurken en düşük puanı Luvrita aldı. Aycan 10, Gizem 8, Fatoş 8, Asena 8 ve Luvrita 6 puan aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ