Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 17 Mart Cuma “Hoş Geldin Bebek” konsepti ile haftanın finali

Nagihan Karadere kimin yerine eve girecek? Kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Hoş Geldin Bebek” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 17 Mart Cuma “Hoş Geldin Bebek” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara bayb shower olarak ta bilinen “Hoş Geldin Bebek” konsepti verildi. Yarışmacılar hoş geldin bebek partisine davetli olarak katılacaklar. Alışveriş için Taksim’e gittiler.

Bu hafta Pazartesi gününden Perşembe günü kadar en düşük 24 puan ile Ecem mi, sondan ikinci olan 31 puan ile Didem mi elenecek? İkili arasında 7 puanlık bir fark var. Ecem 10 puan alsa bile Didem’i geçmesi zor görünüyor. Nagihan Karadere’nin 20 Mart Pazartesi gününden itibaren yayınlanacak yeni bölümlerde programa dahil olacağı duyuruldu. Nagihan’ın, puan durumuna bakıldığında yüksek ihtimalle Ecem’in yerine geçeceği görünüyor.

Alışveriş sonrası yarışmacılar kuliste ellerini kullanmadan biberon ile süt içme yarışması yaptı ve kazanan isim Tuğçe oldu.

Podyuma ilk olarak Tuğçe çıktı. Tuğçe, bahar dallı desenli pembe ve mavi tonlarının hakim olduğu bir elbise tercih etti. Ayşe Hanım, elbisenin beğendiğini fakat kumaşını beğenmediğini belirtti. Çanta ve ayakkabısının aynı renk olması eleştirildi. Gül Hanım, konsepte uygun olduğunu ve beğendiğini belirtti. Küpeleri beğenilmedi ve hiç bir kombinde kullanmaması önerildi. Genel olarak beğenildi.

Didem, kırık beyaz bebe yaka bir elbise tercih etti. Raşit Bey, saçları açık olduğu için beğendiğini söyledi. Makyajı ağır bulundu. Elbisesi fazla yazlık bulundu ve babet tercih etmesi çok beğenildi. Gül Hanım da Raşit Bey ile aynı yorumlarda bulundu fakat çantasını beğenmedi. Jüri çanta tercihini çok sert eleştirdi ve gece için uygun olduğunu söyleyerek hoş geldin bebek partisi gece 12’de mi yapılıyor sorusu soruldu.

Seren, grafiti desenli uzun kollu gömlek elbise tercih etti. Ayşe Hanım, tercih ettiği elbisenin ince çorap, stiletto ve çanta tercihi ile uyumlu olmadığını belirtti. Gül Hanım, eteğin tüllerini hiç sevmediğini fakat çantasını rengi ve parlamasından dolayı beğendiğini belirtti.  Raşit Bey, konseptle ilgili her şeyi yanlış anlamışsın yorumunda bulundu.

 

Ecem,  açık mavi üzerinde çiçek desenleri olan bir elbise ve üzerine pudra rengi deri ceket tercih etti. Gri rengi çanta tercihi beğenildi. Gül Hanım, elbise tercihini çantasını ve babet fikrini beğendiğini belirtti. Raşit Bey, rugan ayakkabı yerine süet ayakkabı önerisinde bulundu. Ayşe Hanım, elbisesinde volan olduğu ve deri ceketinin çok detaylı olmasından dolayı sade bir ceket önerisinde bulundu. Jüri genel olarak kombinini, saçını ve makyajı beğendi.

Gizem, mor renk A kesim bir elbise tercih etti. Gül Hanım, tercih ettiği elbiseden dolayı kendisini Hülya Koçiyit’e benzetti. Ayşe Hanım, tercih ettiği elbisesini çadıra benzetti ve hamile gibi göründüğünü söyledi ve bu haftaki en kötü performans olduğunu belirtti. Gül Hanım, parti elbisesi olduğunu söyleyerek çorap ile kullanmasını eleştirdi. Kolyesi ve çantası hiç beğenilmedi. Raşit Bey, A kesim elbise tercihi kendisini kilolu gösterdiğini belirtti ve H kesim elbise kullanmasını önerdi. Sınıfta kaldığın yorumunda bulundu.

1.65 puan ile Gizem, 2. 64 puan ile Seren, 3. 59 puan ile Tuğçe oldu. Elemeye kalan Didem ve Ecem arasında en düşük puanı alan ve elenen isim Ecem oldu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ