Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 17.01.2017 “Kot Gömlek” Konsepti

Gardırop Savaşları 17.01.2017 “Kot Gömlek” Konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Kot Gömlek” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Mall of İstanbul AVM’ye gitti.

Yarışmacılara sadece kot dokusunu gömlekte kullanmaları gerektiği ve bunun dışında başka bir kot parça kullanmamaları konusunda uyarıldılar.

İlk olarak podyuma Didem çıktı. Didem kot gömleğini, deri ceket, eşofman benzeri siyah pantolon ve kırmızı fular ile tercih etti. Ayşe Hanım tarafından geldiğinden beri en spor kombini yaptığı yorumunu aldı. Makyajı geceden kalmaya yorumunu aldı. Saçını toplama şekli beğenildi. Jüri tarafından genel olarak güzel yorumlar aldı ve çok beğenildi. Raşit Bey tarafından yapmış olduğu kombin ile stil sahibi birine benzediği yorumunu aldı.

Fatma kot gömleğini, kırmızı fular ve siyah pliseli etek ile tercih etti. Raşit Bey Fatma’nın kullandığı parçaları daha öncede giydiği kıyafetlere benzediğini söyledi. Diğer jüri üyeleri tarafından tekrara düştüğü yorumunu aldı. Küpeleri leke gibi durduğundan beğenilmedi. Fular bağlama şekli ile formaya benzetildi. Kırmızı ruj kullanması beğenildi.

 

Fatoş kot gömleğini, deri mini etek ve uzun çizmeler ile tercih etti. Makyajı dün olduğu gibi bugün de eleştirildi. Jüri üyesi Ayşe Brav beden boyu kısa olan kişilerin yüksek belli parçalar tercih etmesinin doğru olmadığını dile getirdi. Düşük belli parçalar kullanması önerildi. Genel olarak seçmiş olduğu parçalar beğenildi. Saçı bakımsız bulundu.

Gizem kot gömleğini, kahverengi deri ceket ve kahve tonlarında uzun salaş bir etek ile tercih etti. Gül Hanım yapmış olduğu kombini bohem buldu ve tavrını beğendi. Raşit Bey eteğini beğenmedi be baharlık bulduğunu söyledi. Ceketi, Gizem’e dar bulundu. Seçmiş olduğu parçaların renk uyumu beğenildi.

Aycan kot gömleğini, kot şort, kırmızı çorap, beyaz t-shirt ve beline bağladığı siyah-beyaz ekose gömlek ile tercih etti. Kıyafeti yazlık bulundu. Yapmış olduğu kombin ile Ayşe Hanım tarafından ergene benzetildi. Raşit Bey, mevsime uygun bulmadığı için yorum yapacak bir şey yok yorumunu yaptı.

Aycan verilen kot gömlek konsepti ile beraber başka bir kot parça kullandığı için jüri puan kırdı. Günün birincisi Didem olurken en düşük puanı Aycan aldı.

 

 

Gardırop Savaşları 19.01.2017 “Dağda Mangal Partisi” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ