Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 16 Mart Perşembe “Abiye Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Abiye Şıklığı” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 16 Mart Perşembe “Abiye Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Abiye Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Osmanbey’e gitti. Tuğçe, elbisesini kısaltmak için terzide zaman kaybetti ve buluşma noktasına geç kaldı. Kendisinden 1 puan kesilecek.

Podyumda daha önce Gizem’in giydiği ve tam puan aldığı bir elbise alan Tuğçe, kuliste hazırlık aşamasında Gizem tarafında eleştirildi.

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem, siyah üst kısmı işlemeli altı tafta kumaştan bir elbise tercih etti. Gül Hanım, elbisesini çok beğendi ve Gizem’den almak istedi. Gizem’e elbisenin çok yakıştığı söylendi. Saçı, makyajı ve tercih ettiği ayakkabısı ile oldukça beğenildi. Raşit Bey, elbisenin kol altı dikişinin yakıştığını belirtti.

Ecem, somon rengi şifon elbise tercih etti. Ojeleri için Raşit Bey çok mu aradın o ojeleri yorumunda bulundu. Ayşe Hanım, ayakkabısının rengini beğenmediğini ve elbisesini kendisine yakıştıramadığını belirtti. Gül Hanım, üzerindeki elbisenin alaturka ve rüküş olduğunu belirtti. Jüri tarafından hiç beğenilmedi. Ojesi ile ayakkabı rengi ve elbise tercihi beğenilmedi.

Seren, siyah tül bir elbise tercih etti. Gül Hanım, makyajı ve saçını çok beğendiğini ve asil göründüğünü belirtti. Elbisenin altı tül olduğu için ve bel bölgesinde dikiş hatasından dolayı hamile görünümünde olduğu belirtildi. Raşit Bey, elbisenin üst kısmının çok güzel olduğunu fakat alt kısmının ucuz durduğunu söyledi ve beğenmediğini belirtti. Elbisesinin sırt dekoltesi beğenildi.

Tuğçe, jakarlı kumaştan parlak bir elbise tercih etti. Ayşe Hanım, görünümünün hazır olmadığı gibi durduğunu söyledi ve sende bir bitmemişlik var yorumunda bulundu. Yarım kaldığı belirtildi. Gül Hanım, iddialı bir kumaş olduğu için Tuğçe’nin tarzı olmadığını belirtti. Raşit Bey, elbisenin renginin kendisini soluk gösterdiğini, fazla ağır durduğunu ve sade şık bir elbise tercih ermesini önerdi.

Didem, siyah göğüs dekolteli bir abiye elbise tercih etti. Raşit Bey, Seren’in elbisesi ile Didem’in elbisesini karşılaştırdı ve Didem’in elbisesinin daha kaliteli göründüğünü söyledi. Raşit Bey, tercih ettiği ayakkabılarda tekrara düştüğü için bu ayakkabıdan kaç çift olduğunu sordu. Didem, 19 adet tek bant siyah ayakkabısı olduğunu söyledi. Raşit Bey, siyah kuğu gibi olmuşsun yorumunda bulundu. Elbisesindeki taşlar beğenilmedi ve ojeleri eleştirildi. Ayşe Hanım, elbisenin kollarındaki tül detaylarını tiyatro perdesine benzetti.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Ecem aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ